Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi!

galatasaray_a_vergi_mujdesi_h6505_bbfe0.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in girişimleri sonuç verdi. Sarı - kırmızılıların vergi borcu 304 milyon'dan 30 milyon TL'ye indirildi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın üst kullanım hakkının alınması, aynı araziye yapılacak salon projesi ve Kemerburgaz'daki tesislerin kulübe kazandırılması derken Başkan Dursun Özbek kulüp için bir önemli operasyona imza attı.

Bu hafta Ankara'da yoğun mesai harcayan Özbek'in girişimleri ile 304 milyon liralık vergi borcu 72 ay vadede ödenmek üzere 30 milyon TL'ye indirildi.

Galatasaray Başkanı böylece, yarın gerçekleştirilecek mali genel kurul öncesi bir hafta içinde kulübü rahatlatacak önemli bir hamlede daha bulundu.

Goalbien

Dursun Ozbek’ten Vergi Mujdesi!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski 304.000.000 TL = 78.000.000 Euro
Yeni 30.000.000 TL = 7.700.000 Euro
7.700.000 / 72 = 105.000 Euro

Aylık 105.000 Euro ödicez.

Kar yaklaşık 70.000.000 Euro.

dursun görevi bırakmadan önce yala yalayabildiğin kadar,hertürlü yalakalığı yap seni ve yalakalıklarını tarihimizden silecez bari ekonomik olarak bi faydası olsun bize. devir yalakalık devri ne yazıkki ülkemiz için. aysal dönemindeki haksız vergi cezaları,spk engellemeleri belimizi büktü bu hallare geldik bari kendi pisliklerini temizlesinler.

Niye ibra öncesi ha niye? 2 senedir neredeyse hic bir bok yapma ama ibra öncesi bütün islerini hallet(tir).

Bu adamin isi gücü yalan, ben inanmiyorum. Ibra sonrasi yalan oldugu cikarsa sasirmam.

Niye ibra öncesi ha niye? 2 senedir neredeyse hic bir bok yapma ama ibra öncesi bütün islerini hallet(tir).

Bu adamin isi gücü yalan, ben inanmiyorum. Ibra sonrasi yalan oldugu cikarsa sasirmam.
bu enteresan olayları görünce gerçekten de dursun bi komplo projesinin ürünü olarak mı getirildi başımıza düye düşünmeden edemiyorum. zamanlama açısından çok manidar hareketler

kaynak ertonun sitesiyse doğrudur muhtemelen

ankaradan gelmiştir bilgi

o değil de vergilerini ödeyen işadamlarına falan enayi diyebilir miyiz acaba bu spor klüplerine yapılan kıyaklara baktığımızda

belediye seçimleri öncesi başkanların yıllardır uğramadıkları sokakları asfaltlaması gibi bir şey oldu bu.

ama iyi oldu

Üst Alt