Dursun Sizi Çağırsa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Sizi Çağırsa

..ve dese ki "Cenk'i kovdum seni transferden sorumlu yapiyorum, Bruma ve Podolski'den gelecek para (16 milyon euro diyelim) ustune 10 milyon daha veriom istedigin transferleri yap" KIMleri alirsiniz.

birkaç tık ve işlem tamam

Up4x0ix.png

..ve dese ki "Cenk'i kovdum seni transferden sorumlu yapiyorum, Bruma ve Podolski'den gelecek para (16 milyon euro diyelim) ustune 10 milyon daha veriom istedigin transferleri yap" KIMleri alirsiniz.
Al bu 10 milyon euro senin, bir daha bu kulubun kapisindan iceri girme derim.

geri kalana da

clichy : free
aleix vidal : kiralik
castro : free
maicon : 6
bacca : 7
seba : 3

Son düzenleme:
Şaka bir yana şöyle Bruma transferi hariç 20m yakın bonservis harcaması yapılacak bence yine

Jese-Acerbi-Corchia-Bacca gibi kalite adamlara harcardım parayı Imbula'yı kiralamak içinde zorlardım birde sol bek scout transferi ....

Şaka bir yana şöyle Bruma transferi hariç 20m yakın bonservis harcaması yapılacak bence yine

Jese-Acerbi-Corchia-Bacca gibi kalite adamlara harcardım parayı Imbula'yı kiralamak içinde zorlardım birde sol bek scout transferi ....

20m falan harcanmayacak. göreceksin. 5 bilemedin 6 milyon harcarlar, onu da yerli 1-2 oyuncuya verirler, sonra da piskin piskin emrah bassani, tarik camdali yeni transfer diye yuttururlar.

"Emrah Bassan avusturya kampinin yildizi" haberlerini görür gibiyim simdiden.

Allahin cezalari, zaten harcamasinlar da. Bu dursun denen soytari kaldigi sürece kurus bile harcamasinlar.

c.zapata - 2m
denayer - loan + opt
a.vidal - loan + opt
imbula - loan + opt
eysseric - free agent
ghezzal - free agent
gomis - 3m
azubuike - çöplerle takas

4 milyona da Carole'u Fransa'ya iteleriz sanki? 1 de Linnes'ten alsak. Balta şut, Sabri şut, De Jong şut, Eray şut, Semih bir yere kiralık (mümkünse İtalya'dan bir orta sıra takımına. Orda biraz dayak yesin de aklı başına gelsin)

Bütçeyi biraz aşıyorum ama:

Vida-5
Maicon-6
Clichy-beleş
Emre Taşdemir-1+çöpler
A.Vidal-Kiralık
Ömer Ali-1+çöpler
Asamoah-4
Darida-8
Achempong-5
Gomis-3
Forvet scout transferi-1,5