Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Dursun'dan Kurtulmak İçin Son Gün Bugün!


Hıncal bire bir benim düsündüklerimi, uzun zamandır benim burada yazdıklarımı yazmış !

Transfer falan hikaye! Bu akşama kadar dursun çapsızına, cibiliyetsizine karşı saglam rakip çıktı çıktı, çıkmazsa geçmiş olsun koca , şanlı Galatasaray .

Buyrun Hıncal'ın yazısı :

http://ajansspor.com/futbol/galeri/28-12-17/207465/hincal-uluctan-carpici-sozler-galatasarayi-kurtarmak-icin/#1

Tarih: 28.12.2017 10:32

Hıncal Uluç, Galatasaray'daki seçim öncesinde çarpıcı bir yazı kaleme aldı! Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde başkan Dursun Özbek'e yüklenen Uluç, "Galatasaray'ı kurtarmak için son 24 saat" ifadesini kullandı.

Hıncal* Uluç'un yazısı şöyle:*

Galatasaray'ın başına kimsenin bilmediği biri damdan düşemeyeceği için Duygun Hoca kullanıldı ve Dursun kulübün başına çöreklendi. Ondan sonra da çöküş başladı. Galatasaray ekonomik olarak battı. Sportif olarak battı. Dursun durmadan yalanlar söyledi..*

En saygın Galatasaraylılardan biriydi, Duygun Hoca.. Sonra şeytana, ya da derin Galatasaray'a uydu. Onların oyununa geldi. Eline sıkıştırılan hazır liste ile seçime girdi. O listede, kimsenin tanımadığı Dursun Özbek nam zat, İkinci Başkan olarak yazılıydı. Yarsuvat, tüzükte yazılı olağan kongreye kadar 7 ay kaldı. Sonra koltuğu o Dursun'a bırakıp gitti. Tezgâh Derin Galatasaray tarafından kurulmuştu. Amaç Dursun'u Başkan yapmaktı.

Riva'yı, Florya'yı sattı. Kendisi inşaatçı ve otelciyken, Mecidiyeköy'deki Galatasaray Oteli inşaatını bitirmeyi, açmayı ve işletmeyi daha beceremedi. "Banka faizlerinden kurtulmak için borçları azaltmamız lazım" deyip Florya'yı satmıştı. Banka borçları daha da arttı. "Son 14 yılın hesaplarını bağımsız bir yabancı kuruma denetleteceğim" dedi. Denetletti de.. Ama açıklamadı. Kasasında kilitledi. Kendi açığı da mı çıktı, yoksa şantaj malzemesi olarak mı sakladı bilinmez.. Bu konuda hep sustu.

Futbolda akıllara seza paralarla transferler yapıp kulübü batırırken, futbol dışı şubelere paraları kesti. Basketbol ve Voleybolu bu ülkeye Galatasaray getirmişti. İki branşın da "Yenilmez Armada"sı, kadın erkek, tüm kategorilerde çöktü. Atletizm, yüzme, kürek, yelken, Galatasaray'ın efsane şubeleriydi, unutuldu.*

Sporun her alanında Galatasaray, ezeli rakip Fenerbahçe'nin şamar oğlanı oldu. Dursun'dan sonra, sarı-kırmızı ve sarı-lacivert formaların karşı karşıya geldiği, kadın erkek her yaş gurubu, her kategori maçını Fenerbahçe kazanır oldu.

Utanmazsa kongrede açıklasın net rakamları.. Ekonomik, sportif bu utanca rağmen, Dursun 3.5 yıl daha kulübün başında kalmak için bir tezgâh daha hazırladı. Baskın seçim.. Ardından can havliyle yapılmış Fatih Terim hamlesi..

13 Ocak'taki kongreye böyle gidiyor. Kazanırsa, 3.5 yıl daha çöreklenecek ve Galatasaray iflas edecek. Belki de kayyuma teslim edilecek. Bu kadar çapsız, bu kadar yeteneksiz, bu kadar beceriksiz bir adam seçim kazanır mı?

Benim Kongre'den fazla umudum yok. Bir de bu baskın seçim.. Bakın.. Yarın son gün.. Yarın İrfan nam zata, yani emir kulu Divan'ın emir kulu başkanına, listeler teslim edilecek. Dursun hazır.. Karşısına kim çıkacak, o bile belli değil, gazetelere baktım da.. Bir haftada liste yapılabilir mi?. Baskın o işte..

Bu yüzden Dursun'dan kurtulmanın tek yolu artık Duygun Hoca'dan geçiyor. Yaptığını temizleme işi ona düşüyor. Galatasaray'da kalan tek muhalif, Dursun'un ihraç talebiyle Onur Kurulu'na sevk ettiği Fatih Altaylı. Altaylı'nın etrafında önemli, saygın isimler var.*

Duygun Hoca, Altaylı ve arkadaşlarıyla bugün işi bitirmeli, liste hazırlanmalı ki, yarın İrfan'a teslim edilsin. İrfan'ın gene itiraz etme ve listeyi geri çevirme ihtimali de var, onu da bilsinler.. Bu yüzden çok dikkatli olsun, hukuki açık vermesinler.*

Galatasaray'ı Dursun'dan kurtarmak, Galatasaray'ı kurtarmak için son 24 saat!. Kim "Gerçek" Galatasaraylı "Bugün" göreceğiz!. Her şey bugün.. Yarın çok geç olacak çünkü..
 
Son düzenleme:
Bu liste nedir allah aşkına!!!

İki haftadır bir ekip bir araya gelemiyorsa defolup gitsinler. Milyon dolarlık şirketleri yöneten bu zatlar çok hızlı alınması gereken bir kararı alırken iki hafta düşünüyorlar mı! Bunların Galatasaray sevgisi falan hikaye. Şovmen Albayrak'ın bile samimiyetine inanmıyorum. Çıkarlarda buluşamayanlar bugün Dursun Özbek'in tekrar başkan seçilmesine göz yumacaklar. Seçim sonrası kürsüde ağlamasınlar; söverim.
 
Yazıklar olsun bu camiaya ne diyim bilmiyorum ama bundan sonra Galatasaray şöyle camia böyle camia başkansız kalmaz öyleydi böyleydi diyen kim olursa sövecem buna Süren Aysal Ali Dürüst herkes dahil aklınıza kim gelirse. Terim de bu dursun çapsızının oyınuna nasıl geldi anlamadım seçimden sonra gelmeliydi
 
Fatih Terim gelince yelkenler suya indi.... Bizim taraftar adam olmaz abicim. Fatih Terim'i getirtene kadar, Faruk Süren'i getirmek için uğraşsaydık külübün geleceğini kurtarırdık.
 
Fatih Terim gelince yelkenler suya indi.... Bizim taraftar adam olmaz abicim. Fatih Terim'i getirtene kadar, Faruk Süren'i getirmek için uğraşsaydık külübün geleceğini kurtarırdık.
Yani taraftara yine kızamıyorum. Duygulari ile hareket ediyorlar ve FT adi heyecanlandiriyor.

Ama GS Genel Kurulu neden var ?

Onlar akıl ve mantigi korumak zorundalar.

Dursun capsizini 2.5 yil o koktukta oturttular. Baskin secime gitti, 6 ya kadar bekliyoruz ki karsisina saglam aday ciksin !!

Hic birinin yatacak yeri yok !!
 
Yani taraftara yine kızamıyorum. Duygulari ile hareket ediyorlar ve FT adi heyecanlandiriyor.

Ama GS Genel Kurulu neden var ?

Onlar akıl ve mantigi korumak zorundalar.

Dursun capsizini 2.5 yil o koktukta oturttular. Baskin secime gitti, 6 ya kadar bekliyoruz ki karsisina saglam aday ciksin !!

Hic birinin yatacak yeri yok !!
Adamlar ölmüyor ki renktaş.O yüzden yatacak yerlerinin olup olmaması pek ilgilendirmiyor onları.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Valla bu kadar kolay kabullenilecek bisey degil.

Umarim Duygun Yarsuvat basarir. 14 veya 21 Ocakta en gec dursun o koltultan tekmeyi yemis olmali.
 
en cok hakeden bana göre dursundur, en kötü zamanda avrupadan ceza alinacagini bile bile herkes bir bir kacarken, dursun baskan elini tasin altina koydu, basariz olacagini bilerek, zor dönemden gecti ana avrat sülale saymadiklarimiz kalmadi, okadar cok seviyorki cimbomu ve baskanligi yilmadan yoluna devam etti ve görünen oki güzel günler yillar onu bekliyor adim adim efsanelige dogru, BEN INANIYORUM!
 
Üst Alt