dursuntroll | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dursuntroll

aktroll'ün bir başka çeşididir.

aylık veya yıllık ödenek alırlar ve işleri tamamen tuvalet kağıdı veya taharet musluğu ile aynıdır, parayı aldıkları kişi ve kişilerin poposunu yalamak. ayrıca aykırı görüşlere de önce tatlı dille yavşakça yaklaşırlar baktılar olmuyor, işi kavgaya ve provokasyona dökerler. karakterleri ve kişilikleri yoktur, parayı veren her istediğini yapar bu canlılara. forumumuzda da maalesef bir çok dursuntroll bulunmaktadır.

260778_ob2c1.jpg

tıpkı siyasette ki aktroll gibi, zaten siyasetin emrinde olan malum şahıs, yardım alarak dursuntroll ekibini sahalara sürdü. son 1 ay içinde inanılmaz bir dursun sevdası ve savunması yapan üyeler ve taraftarlar doldu etrafa.

ne diyelim, bu gerizekalı camia ile, bu kafayla, bu karakterle ve arkasında ki güç ile 10-15 yıl gs başkanı olabilir dursun.

Bir forumun en gereksiz üyesinin admin olmasıda düşündürücü bir durum,ha bu arada Dursuz vizyonsuz beş para etmez bir başkandır konu bundan bağımsız.

tıpkı siyasette ki aktroll gibi, zaten siyasetin emrinde olan malum şahıs, yardım alarak dursuntroll ekibini sahalara sürdü. son 1 ay içinde inanılmaz bir dursun sevdası ve savunması yapan üyeler ve taraftarlar doldu etrafa.

ne diyelim, bu gerizekalı camia ile, bu kafayla, bu karakterle ve arkasında ki güç ile 10-15 yıl gs başkanı olabilir dursun.

banlamak sizin isiniz Sayin admin

Bir forumun en gereksiz üyesinin admin olmasıda düşündürücü bir durum,ha bu arada Dursuz vizyonsuz beş para etmez bir başkandır konu bundan bağımsız.

Sen 14 yaşında altına yaparken, ben bu forumda günde 16 saat hizmet ediyordum. Herkes kendi işine bakmalı.

Dursun sevdalılarını ve yalakalarını bu forumda barındırmayacağım açık açık tehdit.

Gun gelecek Galatasaray'a yapilanlar belgeleriyle aciklanacak

Iste o gun tum bu troller de saniyesinde satmayi bilecek cok sevdikleri reislerini dursunlarini

ben su ana kadar bu forumda dursunu savunan tek bir kişi bile görmedim

dursun yüzünden takımımı bırakalım napalım

transferlere sevinmek yasaklansın o zaman olsun bitsin

adamı istifa ettirecek gücümüz yok bir sene daha katlanacağız mecbur.

Son düzenleme:
İktidara olan yalakalığı yüzünden Dursuna sempati duyan adam varsa şayet şu forumda ..........................

Boşluğu isteyen istediği gibi doldursun

İlk olarak avatarında dursun özbek olan üyelere bakmak lazım

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt