Dursun'un Gitmesi İçin Demokratik Boykot Çağrısı! Uykudan Uyan Taraftar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun'un Gitmesi İçin Demokratik Boykot Çağrısı! Uykudan Uyan Taraftar!

Dursun Özbek denen canlı gitmeyecek anlaşıldı, çünkü taraftarda tepki yok. Bu adam son 100 yılın en rezil 2 yılını yaşatmıştır belki de herkese. Yapılması gerekenler belli, herkes gücü yettiği kadar en azından aşağıda ki maddelerden 2-3 tanesini yaparsa Dursun Ramazan Bayramı'nı göremez. Gerçek Galatasaray'lıysan dikkate al;

- Stada gidilmeyecek

- Lig TV olan bar-restoran-kafe vs... gibi yerlere gidilmeyecek ki, para kazanmasınlar Galatasaray'dan ötürü ve Galatasaray'ın yayın gelirleri düşsün.

- Lig TV'si olan iptal ettirecek, almayı düşünenler almayacak.

- GS Store'nin kapısından dahi girilmeyecek ve lisanslı ürün satın alınmayacak.

- GS Mobile hat kullananlar iptal ettirecek veya başka firmaya geçecekler.

- GS banka kartı kullananlar iptal ettirip aynı bankadan normal kart ile devam edecek veya başka bankaya geçecek.

- Bunların hiç birini zaten yapmıyorum diyenler ise sosyal medya da resmi Galatasaray sayfalarını unfollow yani takibi bırak yapacaklar.

Şimdilik elden gelen demokratik protesto hakları bunlar.

1 ay içinde 100.000'lere ulaşırsa bu olay Dursun arkasına bakmadan kaçarak gidecektir. Çok güvendiği arkasında ki siyaset nasıl olsa onu kullanıp bir gün atacak, ancak Galatasaray taraftarı daha önce çöpe atmalıdır bu canlıyı, hak ettiği yer çöplüktür.

Bu çözüm degil Galatasaraya zarar verir hergün protestoya gidilse dursun ozbekin oteline floryaya beyogluna daha mantikli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu çözüm degil Galatasaraya zarar verir hergün protestoya gidilse dursun ozbekin oteline floryaya beyogluna daha mantikli.

Galatasaray şuan bulunduğu konumdan daha kötüye gitmez. Dursun denen canlıya 100 milyon kere istifa diye bağır gitmeyecek, adam da yüz yok 1 kilo yağ var cildinin üstünde, utanma duygusu yok en başta.

Japonya'da bir adam bir spor kulübünün başına gelip Dursun'un yaptıklarını yapsaydı çoktan gurur yapıp intihar ederdi.

Galatasaray şuan bulunduğu konumdan daha kötüye gitmez. Dursun denen canlıya 100 milyon kere istifa diye bağır gitmeyecek, adam da yüz yok 1 kilo yağ var cildinin üstünde, utanma duygusu yok en başta.

Japonya'da bir adam bir spor kulübünün başına gelip Dursun'un yaptıklarını yapsaydı çoktan gurur yapıp intihar ederdi.

Tribunlerde istifa diye bagirmak tabiki sonuc getirmez. Ornegin gezideki gibi bi protestodan bahsediyorum. Galatasaraya daha da fazla zarar vermeden bu işin halledilmesi lazim

Ben iptal ettim digiyi,mayista kapanıyor

Forma almiyorum iki yildir.ki her yil alis veris yapardim kirk.defa aradilar,her defasinda basiretsiz baskaniniz gitsin alacagim dedim bir de kaydediliyormus iyi dedim

Stada zaten gidemiyoruz 1000 km var nereye gideceksin

Resmi hesaplar kolay

Vay be Unal Aysal zamanında Gssigortadan bile urun almistim,hatta kombine alacaktim gitmesem bile nerden nereye

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bu akşam bir hashtag çalışması yapalım, Defol Git Dursun gibi bir şey olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
adam, M.Özbek e o kadar eleştiri yapıldı onun floryadan elini çekmesine bile yanaşmadı (eleştiri de genel kurulda oldu) şimdi biz istedik diye gitmez

genel kurul nezdinde içeriden bir hareket olması lazım,yoksa bizim kendisini zerre kadar istemediğimiz gayet iyi biliyor

genel kurulun da, bu eleştiriler ,gitmesini istemeler umurunda olmadığına göre

bu adamlar bizleri istemiyor,bizleri umursamıyor,bizleri forma alacak para harcayacak mallar olarak görüyor demek ki

Galatasaray benim 30 senelik sevdam ama arkadaş bizi mal yerine koyan sistemi de sevdam yüzünden kabul etmem ,aklı başında hangi adam kabul eder ki

biz bi karar vereceğiz artık ya mallığı kabul edeceğiz

ya da bu kulübün bizim de olduğunu bu adamlar kabul edene kadar formalarımızı asacağız

bir tepki mi başlatmak istiyoruz o zaman bu fiili bir şey olmalı sanal değil

benim önerim herkes bir formasını kulübe kargo yapsın müsait olanlar arena da ki store un önüne bıraksın

Digiplay mayıs ayında dolacak ararlar yeniletmek için,dursun gitmeden almam derim böyle böyle biraz tepkileri duyurursak işe yarayabilir haberlere çıkar.

Galatasaray´a bilakis zarar verdigini iddia ettiginiz adami boykott etmek icin Galatasaray´a zarar vermek nekadar mantikli ?

Gidin adami caninin yanacagi yerden vurun... Oteline gidin, ofisine gidin, otellerine karsi yayinlar hazirlayin, bad mouthing edin...

Üst Alt