dursun'un taraftarı keklemesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dursun'un taraftarı keklemesi

yazılı ve sözlü basına servis edilen transfer haberleri ile gazı alınırken, 2.kampın sonunda acı reçete ile karşılaştığında taraftarın çok geç idrak edeceği olgudur.

Her yil ayni hikaye sonuc belli ama bu sene farkli olmasi gerek eger birdaha baskan adayi olmak istiyorsa

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Gerçekleri gören arkadaşımız. Transfer hikayesi 2 haftayı aşıyorsa balondur zaten

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En çok ta bu yalanciya inanip 2 isim duyup yelkenleri suya indiren ergenlere çok gülüyorum.
Açık açık kulübün içine etmeye devam ediyor.

Sürün hain herif!

Maalesef bizim taraftarın büyük bölümü de giderek pavalı köpeklev'e evriliyor. Önce "yönetim istifa" diye bağırıp sonra 1-2 transfer dedikodusuyla "oooo büyük başgaaan" zihniyeti..

En çok ta bu yalanciya inanip 2 isim duyup yelkenleri suya indiren ergenlere çok gülüyorum.
Açık açık kulübün içine etmeye devam ediyor.

Sürün hain herif!
Fenerbahçe taraftarı gibi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Her sene Azize sallarlar, transfer sezonunda bir kaç transfer yapınca taraftarları hep bir ağızdan "padişahım çok yaşa" :D

gs taraftarı ne olduğunu 2 senede belli etti.

her zaman dediğim gibi gerçek galatasaray taraftarı sayısı 50.000 dolaylarında.

forma alıp snap atmak, instagram'a koymak gs taraftarlığı değildir.

malum parti ile haksız kazanç sağlayan ve cahil olan rahat 5 milyon gs taraftarı vardır en az, bu kesim yüzünden de dursun hala baştadır zaten.

gerçek taraftarların sesi çıkmıyor gücü yetmiyor, ama en azından dursun varken gs'ye 1 tl parası da geçmiyor.

Üst Alt