Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek"

7b481bnbnb.jpg

Yıldırım'ın, 'Başarımız G.Saray'ı ve Beşiktaş'ı büyütür' sözüne Dürüst böyle cevap verdi

'Aziz Bey'e hak veriyorum. Onları bizim başarımız büyüttü çünkü. Sahiden o rekabet itici bir güç oluyor. İnşallah onlar da Avrupa'da Kupa aldıkları zaman bizim için ekstra motive edici örnek olurlar'

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, mali ve idari kongrede 'Bizim başarımız G.Saray ve Beşiktaş'ı büyütür' ve 'Burası G.Saray değil' şeklindeki değerlendirmeleri polemik yaratmaya devam ediyor.

ÜNAL Aysal'ın seçilmesi halinde başkan yardımcısı olması beklenen Asbaşkan Ali Dürüst dün yönetim kurulu listesinde yer alan Abdurrahim Albayrak'la birlikte gazetemizi ziyaret etti. Bir gün önce de Aziz Yıldırım'ın bu sözlerine cevap veren Dürüst, ilginç bir yaklaşımda bulundu.

TESADÜF OLMASIN AMA...

AZİZ Yıldırım'ın bu yaklaşımını doğru bulduğunu belirten Dürüst, 'Doğru söylüyor Aziz Bey. Gerçekten haklı. Arkadaşa katılıyorum. Onları bizim başarımız büyüttü çünkü. Sahiden o rekabet bir itici güç oluyor. İnşallah onlar da Avrupa kupası aldıkları vakit bizim için itici bir örnek olurlar' diye konuştu.

YILDIRIM'IN 'G.Saray'ın UEFA şampiyonluğu tesadüftür' sözüne de gönderme yapan Dürüst, 'Tesadüfen olmasın ama' diye konuştu.

HİÇ AŞAĞIYA İNMEDİM

YÖNETİCİLİK yaptığı 8 yıllık dönemde 500'den fazla maça gittiğini belirten Ali Dürüst, hiçbir zaman maç toplantılarına katılmadığını, soyunma odasına da inmediğini söyledi. Dürüst, 'Oyuncular sahaya ısınmak için çıktığında, yardımcılar da çıkar. Biz de hocayla ancak çay kahve içmek için bir araya geliriz' ifadesini kullandı.

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım gibi hakem odasına girip girmeyecekleri sorusuna da Dürüst, 'Hakem odasına pek yolumuz düşmez' karşılığını verdi. Futbol Federasyonu'yla barış yapıp yapmayacakları sorusuna da Dürüst, 'Bizim tüzel kişiliklerle, kurumlarla sorunumuz olmaz. Ancak işini iyi yapmayan kişiler olursa onlarla mücadele ederiz' diye konuştu.

CAMİAYI ayağa kaldıracak heyecan verici projelere ihtiyaç olduğunu da belirten Dürüst şunları söyledi:

İLK ADIM YÖNETİMDİR

'YÖNETİM kurulumuz bu konuda ilk adımdır. Bunun arkasından camiayı heyecana getirecek, ayağa kaldıracak hamleler lazım. Biz de araştırıyoruz. Transferin hocayla birlikte gitmesi lazım. Sürpriz projeler yaratacak bir ekibimiz var. Yeniden yapılanacağız demiyorum.'

Jetten 3-4 yıldız inecek

Ali Dürüst transfer stratejileri hakkında ipuçları verdi, omurgayı sağlam kuracaklarını söyledi

Başkan adayı Ünal Aysal'ın aldığı yeni jetin G.Saray'ın yeni transferlerini getireceğinin müjdesini veren Ali Dürüst, 'Jetten kaç yıldız ineceğini jetin sahibine sormak lazım. Türkiye'de G.Saray'a güç katacak oyuncular var ama sprint atıracak yıldız yok. O zaman iş yabancıya geliyor. Kontenjan sorunu da yok. Takımın omurgasını iyi kurmak lazım. Eksik yerlere sağlam montajlar gerek. 3-4 tane oyuncu alınması lazım. En az 3 olması lazım' dedi

PARA DEĞİL TAKIM...

TRANSFERDE kasaya değil takıma bakacaklarını da belirten Dürüst, 'G.Saray tasarruf tedbirleri yüzünden bu halde değil. Para harcama konusunda sıkıntı yok. Doğru harcamama söz konusu. Kasayı değil, takımı düşünmek zorundayız' diye konuştu.

Aysal'a 15.5 milyon $'a jet

BAŞKAN adayı Ünal Aysal daha seçilmeden ilk bombasını patlatıp Bombardier Challenger 604 tipi jet uçağı satın aldı. Airporthaber. com'un haberine göre uçak TC-ASL kuyruk numarasıyla semadaki yerini alacak. Aysal uçağı transferde alacağı yıldızlar için kullanacak.

Başkan 6 Arda'yı iDARE EDECEK!

KENDİSİNİN Başkan Aysal'ı yöneten ve yönlendiren kişi olacağı yaklaşımlarını da, 'yanlış buluyorum' diye değerlendiren Dürüst, 'Öyle şey olur mu? Herkesi yönetim, yönlendiren başkan olmalı' diye konuştu. Güçlü bir yönetim kurulu oluştuğunu ve listede 6 tane Arda gibi yıldız olduğunun hatırlatılması üzerine de, 'Takımın patronu başkandır. Biz başkana bağlı olarak çalışırız. Adnan Öztürk, başkanlığa soyunmuş bunda hevesi olan genç bir arkadaş' yorumunu yaptı.

Mısır gibi patladılar!

Ali Dürüst, Adnan Polat yönetiminden Helvacı'nın başkan adayı olmasını böyle değerlendirdi

'Biz de zamanında seçime gittik ama kimse çıkmadı. Ama burada öyle olmadı. Mısır patlağı gibi başkan adayı oldular. Bu yakışmadı'

Başkan Adnan Polat ve yönetiminin başarısızlığında şanssızlıkların da etkili olduğunu belirten Dürüst, 'Bu son olaylarda Adnan Başkana hak veriyorum. Sebebi ne olursa olsun biz kavgadan çıkıp gelmedik. Ama kendi yönetim kurulunu şu veya bu şekilde yönetemiyorsa bu tür sorunlar çıkar' diye konuştu.

BAŞKAN yönetimi yönetemediği için takımın 12. olduğunu kaydeden Dürüst, 'Yönetim kendi içinde birbirine küs. Biz Adnan Başkana dedik ki, 'seçime git kendi yönetimini kur, yüzde 60 alır yoluna devam edersin' dinlemedi' dedi.

BÖYLE MUHALEFET OLMAZ

İSİM vermeden Mehmet Helvacı'nın yönetim içinde muhalefet etmesini de eleştiren Dürüst, 'Bizim de yönetimde farklı fikirlerimiz oluyordu. Ama yönetimin içinde yönetimi düşürmek için imza toplamak olmaz. Sen imza topla sonra da aday ol' diye eleştirdi.

KENDİ yönetimleri seçime gittiğinde 'Allaha ısmarla

dık!' demesini bildiklerini de belirten Dürüst, 'Burada böyle olmadı. Mısır patlağı gibi aday oldular' ifadesini kullandı.

ÜNAL AYSAL:paldır-küldür transfere giriyoruz

14 Mayıs'taki Genel Kurul'da G.Saray'a başkan olacağına kesin gözle bakılan Ünal Aysal, transfer konusunda önemli açıklamalar yaptı. Sürelerinin kısa olduğunu belirten Aysal, 'Hazırlıksız yakalanmamak için iki arkadaşım, piyasayı tarıyor. Eksiklerimizi nasıl tamamlarız, buna bakıyorlar. Şimdi, bir anlamda mevsime paldır-küldür giriyoruz. Girerken, beklemediğimiz, ummadığımız bazı sorunlarla karşılaşacağımızı biliyoruz. Sadece futbolcu maliyetleri değil, acil ödemeler de var. Çözeceğiz' ifadesini kullandı. Hoca konusunda ise kafasında iyi isimler olduğunu renk belli etmeden vurguladı.

Dün akşam Ada'da yönetici arkadaşlarını da tanıtan Aysal, sportif alanda başarı konusunda falcılık, mali konularda da felaket tellallığı yapmayacağını söyledi. Aziz Yıldırım'a da 'Politikamız olgunluk' mesajı gönderdi.

-İNCİLER-

Aysal, Allah'ın lütfudur

ABDURRAHİM Albayrak da Ünal Aysal'ın Allah'ın lütfu olduğunu belirterek, 'Başarı için ne gerekiyorsa yapacağız. Orada yatıp kalkmamız gerekiyorsa, Florya'da yatıp kalkacağız' diye konuştu.

Riva'yı temizleyeceğiz

DÜRÜST Riva konusunda da, 'İpotekleri temizleyip, kongreyi toplayacağız. Üzerinde 1 milyara yakın bir problem var. Mevcut borçları da yeniden yapılandırıp, mali sıkıntıları aşacağız' dedi.

Mecburen geri döndüm

DÜRÜST, 'Ben bir daha bu işi yapmayı düşünmüyordum. Ama adam yokluğundan biz de bulunmaz hint kumaşı olduk. G.Saray'ın ihtiyacı vardı, mecburen yönetime girdim' açıklamasını yaptı.

Düşerken UEFA'yı aldık!

FARUK Süren yönetiminin kıl payı ibrasızlıktan kurtulduğunu anlatan Dürüst, 'G.Saray'da bu tür şeyler olur. O yönetim kıl payı düşmekten kurtulup, UEFA Kupası'na uzandı' dedi.

Bizim başarımız Fener'i büyüttü 11 Mayıs 2011 Çarşamba 03:00

Cevap: Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek"

Ali Dürüst transfer stratejileri hakkında ipuçları verdi, omurgayı sağlam kuracaklarını söyledi.

Gerçekten bu lafı söyledi ise, tamamdır.. :)

Diğer topicde dürüst'e sallıyoruz..Bu Topicde Dürüst'ü alkışlıyoruz.Anlaşılan herkez yıldız oyuncu haberi duymak istiyor:D

Ali Dürüst'te heryere farklı açıklama yapıyor..Şaşırtmacalar hoşuma gitti.

Diğer topicde dürüst'e sallıyoruz..Bu Topicde Dürüst'ü alkışlıyoruz.Anlaşılan herkez yıldız oyuncu haberi duymak istiyor:D

Ali Dürüst'te heryere farklı açıklama yapıyor..Şaşırtmacalar hoşuma gitti.

Adam bildigin kurt yönetici. Galatasaray hegemonyasının devamına herkez hazır olsun.

Taraftarın üstündeki karamsarlığı bi şekilde atmaları gerekiyo bu da ancak şok transferlerle olur, taraftarların yeni yönetime inanmaları için böyle bir adım gerekiyor bence, ünal aysal taa en baştan beri ''maddi'' manevi her türlü şeyi kulübe vereceğini söylemişti ayrıca bu uçak olayı hakkaten hoşuma gitti...

Edit: Şok transferden kastım yıldız transfer, stancu gibi bi şoktan bahsetmiyorum:tiphat:

cumartesi yaklaştıkça açıklamalar peş peşe geliyor. heyecanlanmamak elde değil.

'YÖNETİM kurulumuz bu konuda ilk adımdır. Bunun arkasından camiayı heyecana getirecek, ayağa kaldıracak hamleler lazım. Biz de araştırıyoruz. Transferin hocayla birlikte gitmesi lazım. Sürpriz projeler yaratacak bir ekibimiz var. Yeniden yapılanacağız demiyorum.'

Ali Dürüst transfer stratejileri hakkında ipuçları verdi, omurgayı sağlam kuracaklarını söyledi

Başkan adayı Ünal Aysal'ın aldığı yeni jetin G.Saray'ın yeni transferlerini getireceğinin müjdesini veren Ali Dürüst, 'Jetten kaç yıldız ineceğini jetin sahibine sormak lazım. Türkiye'de G.Saray'a güç katacak oyuncular var ama sprint atıracak yıldız yok. O zaman iş yabancıya geliyor. Kontenjan sorunu da yok. Takımın omurgasını iyi kurmak lazım. Eksik yerlere sağlam montajlar gerek. 3-4 tane oyuncu alınması lazım. En az 3 olması lazım' dedi

PARA DEĞİL TAKIM...

TRANSFERDE kasaya değil takıma bakacaklarını da belirten Dürüst, 'G.Saray tasarruf tedbirleri yüzünden bu halde değil. Para harcama konusunda sıkıntı yok. Doğru harcamama söz konusu. Kasayı değil, takımı düşünmek zorundayız' diye konuştu.

heyecan yaratan satırlar bunlar :D

Yüzümüz gülecek Allah`in izniyle.

Büyük Galatasaray camiasina, büyük Galatasaray taraftarina da bu yakisir zaten.

Üst Alt