Dürüst: "Terim ile görüşmedik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

Cevap: Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

Bu takimdan Mustafa Sarp, Ayhan, Aydin Yilmaz, Serkan Kurtulus, Aykut yollansin, digerlerini Fatih Terim adam eder. Neill,Kewell,Insua,Pino da kesin olarak gidiyor zaten, Misimovic gitti. 5 de yabanci transferi yapariz. Takim tas gibi olur. Sizde iyice cosmussunuz. Yönetimden 25 futbolcu almalarini bekliyorsunuz. Yok artik Lebron James ya.

5 yerli 5 yabanci ile Fatih Terim bu takimi sampiyon yapar

Anti Aysal'cilar bu haberlere cok seviniyor. Merak etmeyin, Aysal ve ekibi sizlerden cok daha zeki ve akillidir. Ne yaptiklarini sizlerden iyi bilirler ve biliyorlarda.

Birazcik GENIS dusunun, beyninizi kullanin oyle konusun. Nerde gorulmus "Evet x oyuncularla, hocalarla gorusuyoruz" denildigi? Anadolu takimlarinda gorebilirsiniz bunu ama Galatasaray'da goremezsiniz.

Sizin Helvaci'niz GUYA 10 futbolcu ile on sozlesme imzalamis. Madem oyle, neden aciklamiyor? Aciklasa secim sansi yukselebilir belkide (!) ama ona ragmen aciklamiyor? Cunku ortada anlasmis 1 tane bile futbolcu yok ki mantikli dusununce olmadigi zaten asikar.

Açıkçası bu açıklamalardan sonra takımdan gideceklerin en fazla, sözleşmesi biten Barış, tepkiler yüzünden Sarpinho, artık bekleneni verememesi yüzünden Aydın falan olacağını düşünüyorum. Yabancılarla da sözleşmesi bitenler ve talibi olanlar gönderilir ancak.

Cana falan yollanırsa da şaşırmam, hiç iyimser bir tablo göremiyorum, benim görüşüm, umarım yanılırım. Neden istiyeyim ki durumumuzun kötüye gitmesini. Ama açıklamalar hiç iç açıcı değil.

kim nederse desin...3-5 oyuncu haric herkes gitmeli...

takim kesinlikle bastan asagiya yeniden yaratilmali.

zaten neresinden baksan 5 yerli ve 5 yabanci almamiz lazim seneye kaliteli kadromuzun olmasi icin.

geriye kalanlar da alt yapidan cikartilabilir ve kiralik verilenler kadroya dahil edilebilir.

kesinlikle gitmesi gerekenler de zaten belli: zan, servet, balta, sarp, baris, ayhan...

Anti Aysal'cilar bu haberlere cok seviniyor. Merak etmeyin, Aysal ve ekibi sizlerden cok daha zeki ve akillidir. Ne yaptiklarini sizlerden iyi bilirler ve biliyorlarda.

Birazcik GENIS dusunun, beyninizi kullanin oyle konusun. Nerde gorulmus "Evet x oyuncularla, hocalarla gorusuyoruz" denildigi? Anadolu takimlarinda gorebilirsiniz bunu ama Galatasaray'da goremezsiniz.

Sizin Helvaci'niz GUYA 10 futbolcu ile on sozlesme imzalamis. Madem oyle, neden aciklamiyor? Aciklasa secim sansi yukselebilir belkide (!) ama ona ragmen aciklamiyor? Cunku ortada anlasmis 1 tane bile futbolcu yok ki mantikli dusununce olmadigi zaten asikar.

Ben onun da kimseyle falan anlaştığına inanmıyorum, eğer anlaştıysa, kesin sözleşmesi biten 33 yaş ve üstü oyuncular falandır.

Tamamen yem atıyor, herşey hazır, elimizi çabuk tutuyoruz havası yaratmaya çalışıyor bence.

Ünal Aysal: "22 Mayis´ta Teknik Direktör ve iskelet kadroyu aciklariz"

Ligin bitmesine daha 3 var. Nasil gec kaliyoruz?

Ali Dürüstün açıklamasına göre konuşuyorum ben.Henüz kimseyle görüşmedik demesi kötü.İnsan bari görüşmelerimiz sürüyor filan der.Tabiki geç kalıyoruz,Ünal Aysalın başkan olucağı kesin gibi.Şimdiden ön anlaşmaların imzalanması bile gerekir.Temmuzdamı t.direktör gelsin.

Bu takimdan Mustafa Sarp, Ayhan, Aydin Yilmaz, Serkan Kurtulus, Aykut yollansin, digerlerini Fatih Terim adam eder. Neill,Kewell,Insua,Pino da kesin olarak gidiyor zaten, Misimovic gitti. 5 de yabanci transferi yapariz. Takim tas gibi olur. Sizde iyice cosmussunuz. Yönetimden 25 futbolcu almalarini bekliyorsunuz. Yok artik Lebron James ya.

5 yerli 5 yabanci ile Fatih Terim bu takimi sampiyon yapar

O saydigin isimlere Balta ile Servet'i de ekle. Bunlar HIC BIR ZAMAN adam (!) olamadi milli takimda dahil ki yemisim bunlarin adamligini. Takimini, kulubunu, hocasini satan birini adam etsen ne yazar? Isterlerse harika oynasinlar, artik yerleri yok bu camia'da bu kulupte o kadar.

10 futbolcu da transfer edilmez bence.

Eğer Terim geliyorsa 22 Mayıs'ta ve iskelet kadro belli olacaksa o tarihte, belli ki bu elimizdeki müthiş başarılı olan Milli takımımızın oyuncuları yani Sabri Servet Gökhan Balta Arda Yekta falan olacak demek ki, O defans kurgusu değişmeli artık, yeter.

Arda, Yekta'yı bir de en azından Sabri'yi tutarım o müthiş Millilerden.

Neyse, bekleyelim bakalım.

Bizler Adnan Polat görmüs bir nesilis beyler, bu tür aciklamalara inanmiyalim.

Eğer Terim geliyorsa 22 Mayıs'ta ve iskelet kadro belli olacaksa o tarihte, belli ki bu elimizdeki müthiş başarılı olan Milli takımımızın oyuncuları yani Sabri Servet Gökhan Balta Arda Yekta falan olacak demek ki, O defans kurgusu değişmeli artık, yeter.

Arda, Yekta'yı bir de en azından Sabri'yi tutarım o müthiş Millilerden.

Boş bir poşet içerisinde nefes alıp-versen belki biraz yatışırsın. Ne dersin?

Neden bu kadar paniksiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Ortada daha fol yok, yumurta yok; adamlar dürüst bir şekilde kimseyle anlaşmadık ancak bağlantı kurduklarımız var diyor. Bir insan garanti olmayan bir iş için garanti konuşur mu?

Şimdi çıkıp yalan yanlış bir şekilde Terim ile anlaştık mı desin? Bu mu rahatlatırdı sizi?

Boş bir poşet içerisinde nefes alıp-versen belki biraz yatışırsın. Ne dersin?

Neden bu kadar paniksiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Ortada daha fol yok, yumurta yok; adamlar dürüst bir şekilde kimseyle anlaşmadık ancak bağlantı kurduklarımız var diyor. Bir insan garanti olmayan bir iş için garanti konuşur mu?

Şimdi çıkıp yalan yanlış bir şekilde Terim ile anlaştık mı desin? Bu mu rahatlatırdı sizi?

Boş poşet falan seviyeyi düşürmezsen daha iyi olur derim, açıklamalardan çıkardıklarım bunlar, sen beklemeyi tercih ediyor olabilirsin, bekledikçe, zaman kaybettikçe yine 14. 15. liğe falan oynarız seneye, o zaman asıl sana poşet gerekir nefes almak için. He, umrumda değil, düşelim falan diyorsan orası ayrı.

Puan veya puanlar için çıkıyorduk, hayati 1 puan falan alıyorduk, neredeyse küme düşecektik, alttaki takımlar biraz daha iyi olsaydı. Bütün bu sezon yaşananlardan sonra, hala bekleyelim de olur demek çok mantıklı gelmiyor.

Asıl demek istediğimse, Helvacı gibi çıkıp 10 oyuncuyla, teknik direktörle anlaştık da demenin doğru olmadığı ama Aysal, Dürüst gibi de bir seçilelim, dinlenelim de bakarız gibi ağırdan almanın da yanlış olduğu.

Açıklamalar biraz daha mantığa uygun, daha gerçekçi olmalı, takımın durumunun daha farkında olunması gerekiyor.

Ayrıca aramızdaki mesaj farkına bakarsan kimin daha çok nefes alması gerektiğini görürsün, neyse bekleyelim görelim.

Üst Alt