Dürüst: "Terim ile görüşmedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

Bu sabah Galatasaray'ın Kalamış Sosyal Tesisleri'nde organize edilen kahvaltıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yönetici adayı Ali Dürüst, olağan olmayan bir durum yaşadıklarını dile getirerek, "Mali Genel Kurul'da olağan üstü bir durum yaşadık. Burada genel kurul'un seçim istemesi Galatasaray'ın sportif başarısı ile ilgili değildi. yönetimin içinde sıkıntı vardı ve bu zaman zaman dile getirildi. Bu durum da genel kuruldaki herkesi rahatsız etti. Bu yüzden bir seçim istedi. Bu rahatsızlık takımı

da etkiledi. Bizim takımızın kalite ve teknik olarak bu sıraları hak etmiyor" diye konuştu.

Bundan sonra Galatasaray camiasının düzelmesi için birlik ve beraberliğin oluşturulması gerektiğini vurgulayan Dürüst, "Bundan süreçteki düzelme için bir birlik lazım. Hangi başkan adayı seçilirse seçilsin bu birliği sağlaması lazım. Bu bir gönül işi. İçeride yaşarken gönüllerin bir olması lazım. Sizin gönülleriniz bir olunca takımında taraftarında gönlü bir oluyor. Ve başarı geliyor" şeklinde konuştu.

Seçilmeleri durumunda takımın başına teknik direktör olarak kimin geleceğinin sorulması üzerine ise Dürüst, "Hiç bir antrenör ile görüşmemiz olmadı. Buna Fatih Terim de dahil. Medyada bazı isimler konuşulur. Bunlar her zaman olacaktır. Bizim amacımız Galatasaray'ı uluslar arası başarıya taşıyacak bir isim üzerinde uzlaşmaktır. Bugüne kadar hiçbir isimi masaya yatırmadık. Henüz çok erken. Şimdi başkanımız bu işe soyundu.

Hep beraber Galatasaray için en iyisine karar vereceğiz" ifadelerini kullandı. Bundan önce Galatasaray'da Futbol Şubesi'nin olmadığının altını çizen Eski 2. Başkan Ali Dürüst, "Bundan önceki süreçte hiçbir zaman futbol şubesi olmadı. Bundan sonra da olmayacak. Futbol önemli bir olay. Bir kişiye bırakılmamalı. Ben hiçbir zaman futbolun başında olmadım. Bizim amacımız en uygun teknik direktör ve oyuncuları bir araya getirmek ve bu işi onlara bırakmaktır. Biz kendi işimize bakacağız" diye konuştu.

Adı sık sık İspanyol kulüpleri ile anılan yıldız futbolcu Arda Turan hakkındaki düşüncelerini de dile getiren Dürüst, "Bizim açımızdan Arda'nın değeri tartışılmaz. Ben inanıyorum ki Arda Galatasaray'da istediği huzuru bulacaktır. Tabii ki önemli olan Arda'nın ne istediğidir" dedi.

Gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele edemeyeceklerinin hatırlatılması üzerine Dürüst, "Önümüzdeki sene şampiyon olmak için gereken tüm önlemleri alacağız. Bizim bir takımımız var. Bu takımı koruyup takviyeler yaparak önümüzdeki sezon şampiyon olmak istiyoruz. Tabi ki yıldız futbolcu alacağız. Bu takımdaki oyuncuları koruyup gerekli takviyeler ile zenginleştirmek ve desteklemek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

İHA

Cevap: Dürüst: Terim ile görüşmedik

Hahah.

Kafayı yicem sanırsam.

Okumycam bundan sonra haber.

En geç 1 aya öğreniriz herşeyi :SS:

Görüşmedik diyecekler tabi,Basında o kadarhaber çıktı birde bunun üstüne görüşdük derse neler yazılır..Sakin olun yahu:)

Bu işler böyle görüşmedik,aramızda ismi bile geçmedi denilecek gündemden düşücek. Seçimden sonra kim gelicek kim gelicek derken pat bi bakmışız Grande TERİM ! :)

bunlarinda hicbisey yapmaya niyeti yok herhalde..... Adnan Polat'tan beter olacagiz herhalde

Grande geliyor :) Satir aralarini okumalisiniz :) Hangi yabanciyla 1 hafta icinde anlasacaksin? Kim kabul eder? 22 Mayis´ta aciklayacagiz dedi Aysal. Görüsme yapmadigin TD´nin 1 hafta icinde evet diyecegini nerden biliyorsun? Her yol Terim´e cikiyor.

Cevap: Dürüst: "Terim ile görüşmedik"

Hemen yine panik başlamış:)

Aysal başkan olmamalı,nasıl kimse ile görüşmezler..Kesinlikle başkan helvacı olmalı,En iyisini o yapıyor..Çoktan oyuncular ile anlaşmış..Seçim otobüsüde hazırlamış..Helal Helvacı..2.adayım Tugay Kıran Hocası belli, dört gözle seçimi bekliyor..

Hemen yine panik başlamış:)

Aysal başkan olmamalı,nasıl kimse ile görüşmezler..Kesinlikle başkan helvacı olmalı,En iyisini o yapıyor..Çoktan oyuncular ile anlaşmış..Seçim otobüsüde hazırlamış..Helal Helvacı..2.adayım Tugay Kıran Hocası belli, dört gözle seçimi bekliyor..

Aysal baskandan daha secilmeden bazi f5 elemanlari altina yaptilar!:D:D:D:D

Adamlar pisletiler tum mediyayi:D:D:D:D

Bizim bir takımımız var. Bu takımı koruyup takviyeler yaparak önümüzdeki sezon şampiyon olmak istiyoruz. Tabi ki yıldız futbolcu alacağız. Bu takımdaki oyuncuları koruyup gerekli takviyeler ile zenginleştirmek ve desteklemek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

İHA

yandik desenize

inanmaksa sonuna kadar fatih terim.

teknik adam konusunda veya transfer konusunda hiçbir çalışma yapılmadı sanan muhabriciklere tek bir cevap veriyorum

ÜNAL AYSAL VE EKİBİNİN HİÇBİR ÇALIŞMASI OLMASA - İNANILMASA-GÜVENİLMESE- KİMİ GETİRECEĞİ KONUSUNDA KAYGILARI OLSA- TRANSFER DÖNEMİNDE YİNE BEKLEYİP DURACAK BİR YÖNETİM ÇİZECEK İSE- HİÇBİR PROJEYİ YAPAMACAKSA

1- MEDYA NİYE SEÇİLCEK GÖZÜYLE BAKIYOR?

2- BUGUNKİ KALAMIŞTAKİ TOPLANTIDA İNANMAYAN BİR YÖNETİME 1000 DEN FAZLA ÜYE DESTEK İÇİN KATILIRMI?

bazı medya grublarının yaptığı saçmalıktır kanımca. biz bugune kadar siyasi-ekonomi veya spor yönünden ne vaadetler gördük seçilirsem şöyle yapacak diye. umutları tavan yaptırıp rezil eden anlayışlara oy vermedi benim ülkemdeki insanlar vs vs.

önemli olan seçildikten sonra yapacaklarıdır.............

Dün çok net bir şekilde Terim'i işaret etti Ünal Aysal. Basına karşı böyle konuşmaları normal. Terim hayırlı olsun diyorum şimdiden. Tek düşüncem başkanlık seçimi. :eek:

Ünal Aysal: "Teknik Direktör ile benim kaderim birlikte cizilecek"

Yani anlasacagimiz TD görevde oldugum sürece basimizda kalacak diyor. Bu kisi Terim degilse kim olabilir ki? "Kimseyle görüsmüyoruz" bir sifredir zaten :)

Eldekileri koruyacakmism, iyi de elde takimmi var, 5-6 oyuncu disinda hangisi birakin bizi hatta kusgilleri ulan ilk 10 da olan hiçbir takim almaz bunlari.

Üst Alt