dušan tadić - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dušan tadić

Valla ne derseniz deyin atakların %40ı bundan %40ı da Dzeko üzerinden gidiyor hep

Ciddi şekilde katkı sağlıyor ikisi de, ha tempoları vs yok ama boş boş koşan adamlardan daha faydalılar

Diğer 6 oyuncu öndeki dörtlüyü taşımaya devam edebilirlerse, bunların her biri klas futbolcular ve hücumda üretkenlik sağlamaya devam ederler ama işte 'hamal' lar tek tek patlamaya başladı; kolay değil...

Dzeko ve Tadic' in bu yaştan sonra ortaya yüksek efor koymaları imkansız. Tadic tahminimden de düşük enerjiyle ve dar bir alanda oynuyor. Symanski akıllı ve klas bir oyuncu, top rakipte iken etkinliği düşük. Kahveci kimsenin tahmin edemeyeceği kadar etkili ve ilk kez maç içi devamlılığı da çok iyi, bunu ne kadar sürdürebileceğini göreceğiz. Kahveci yerine Cengiz' in oynaması sanıldığından da fazla şey kaybettirir...

fenerbahçe’nin en önemli futbolcusu. hep aynı işleri yapıyor. sırtına daya, topu tut, kaçan beke yuvarla. olmadı mı? yanına yaklasan orta saha ile al ver yap, tekrar kaçan beke yuvarla. o da mı olmadı? kanada açılan orta saha ile al ver yap, o sırada içeri devrilen beke topu yuvarla. o da mı olmuyor? forvet ile al ver yap, forvetin açtığı boşluğa giren beke pas çıkar.

tadic’in top kullanmasına müsade eden her takım fener’den rahatlıkla gol yer.

fenerbahçe’nin en önemli futbolcusu. hep aynı işleri yapıyor. sırtına daya, topu tut, kaçan beke yuvarla. olmadı mı? yanına yaklasan orta saha ile al ver yap, tekrar kaçan beke yuvarla. o da mı olmadı? kanada açılan orta saha ile al ver yap, o sırada içeri devrilen beke topu yuvarla. o da mı olmuyor? forvet ile al ver yap, forvetin açtığı boşluğa giren beke pas çıkar.

tadic’in top kullanmasına müsade eden her takım fener’den rahatlıkla gol yer.

Asla katılmıyorum bu herifin arkasında ferdi oynamasa bir bok yiyemez ferdi bu sezon o kadar agresif ve hareketli ki fener hucumunun yarısi kendisidir..
Tadic bizde olsa Babel gibi oynar..Düşünün arkanızda bir herif var sol bek mi orta saha mi sol açık mı ne olduğu belli değil devamlı sizi rahatlatacak alanlar olusturuyor

Asla katılmıyorum bu herifin arkasında ferdi oynamasa bir bok yiyemez ferdi bu sezon o kadar agresif ve hareketli ki fener hucumunun yarısi kendisidir..
Tadic bizde olsa Babel gibi oynar..Düşünün arkanızda bir herif var sol bek mi orta saha mi sol açık mı ne olduğu belli değil devamlı sizi rahatlatacak alanlar olusturuyor
1. Ferdi' nin güncel performanslarıyla Kerem veya Zaha ile birlikte,

2. Köhn' ün Tadic ile birlikte oynadığını tahayyül et...

Hala bu düşüncelerinde ısrar edersen yapacak bir şey yok...

Hele Tadic ile Babel zerre alakası olmayan iki futbolcu; her şey tempodan ibaret değil. Tadic, Ajax' ın en iyi dönemlerinde takıma yıllarca saha içi liderliği yapmış bir oyuncu. Ki sezon içinde benim de çok beğendiğim Berghuis dahil pek çok kişi, takımdan gönderilmesinin büyük hata olduğunu ve yerinin doldurulamadığını defaatle söylediler...

1. Ferdi' nin güncel performanslarıyla Kerem veya Zaha ile birlikte,

2. Köhn' ün Tadic ile birlikte oynadığını tahayyül et...

Hala bu düşüncelerinde ısrar edersen yapacak bir şey yok...

Hele Tadic ile Babel zerre alakası olmayan iki futbolcu; her şey tempodan ibaret değil. Tadic, Ajax' ın en iyi dönemlerinde takıma yıllarca saha içi liderliği yapmış bir oyuncu. Ki sezon içinde benim de çok beğendiğim Berghuis dahil pek çok kişi, takımdan gönderilmesinin büyük hata olduğunu ve yerinin doldurulamadığını defaatle söylediler...

Ben de arkasında oosterwoldenin oynadığı ve o dönem taraftardan küfür yediği maçlara bakmanı öneririm..
Ferdi bu sezon öyle bir top oynuyor ki beni bile top oynatır ..

Ben de arkasında oosterwoldenin oynadığı ve o dönem taraftardan küfür yediği maçlara bakmanı öneririm..
Ferdi bu sezon öyle bir top oynuyor ki beni bile top oynatır ..
Ferdi iyi ama abartıyorsun. Oosterwolde kötü bek; belki iyi stoper olacak...

Tadic, sadece Ferdi' yi değil, tüm takımı oynatan bir oyuncu. Sağ tafafta kariyerinin en iyi dönemini yaşayan Kahveci bile aynı işlevi göremiyor...

Anlaşamayacağız, şart da değil...

Üst Alt