dušan tadić - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dušan tadić

Cevap: # Dusan Tadic

tam müthiş bir oyuncuymuş keşke alsak yazacaktım kara haberi aldım,sanki her hareketi olumlu bir futbolcu tam aradığımız adam gibi geldi yaazık olmuş,8m çok iyi rakam,amrabatın 5-6 ettiği yerde bu adam 10 dan aşağı etmez bence

Twente iyi transfer yapmış ben Ajax alır diyordum bu çocugu iyi bir fiyata almışlar 2 sene içinde 15e okuturlar Avrupa'ya biz de o zaman devreye gireriz

Bye-Bye_Time.gif

Şampiyonlar Ligi tarihinin en iyi asistlerinden birine imza attı dün gece. Keşke zamanında alabilseydik. Sene başında 11 milyon euroya transfer olmuş Ajax'a.

Bize gelseydi böyle şov yapabileceğini sanmıyorum

Adam kanat,biz 10 no olarak düşünüyorduk zaten baştan kaybetmişiz

Terim hocama transferden anlamıyor diyenleri sahneye alalım o dönemlerde Sneijder varken bu kim yeaw deniyordu

Kaka'yı istedi diye bir ton tantana olmuştu yine

Sneijder geldiğinde top oynamadan geldiğini de unutmayalım.Hepi topu 2 sene üst düzey top oynadı Kaka'dan aynı verimi alamayacağımız ne malumdu ? Belki daha iyi bile oynardı bilemeyiz

Terim hocama transferden anlamıyor diyenleri sahneye alalım o dönemlerde Sneijder varken bu kim yeaw deniyordu

Sneijder geldiğinde top oynamadan geldiğini de unutmayalım.Hepi topu 2 sene üst düzey top oynadı Kaka'dan aynı verimi alamayacağımız ne malumdu ? Belki daha iyi bile oynardı bilemeyiz
Yahu Tadic o zaman zaten iyi oyuncuydu. 15 milyon euroya herkes %90 iyi oyuncu bulur. Asil marifet onu 15 milyona cikmadan once bulmakti. Mesela Ardanin gittigi yaz alinabilirdi veya Ambarat alinmadan once.

10 no olarak düşündüğümüzü sanmıyorum bildim bileli sağ açık oynuyor Tadic.

O dönem bayağı bilinen bir herifti ama şahsen dilosuydum kendisinin, nöbette de çokça geyiği dönüyordu.

Üst Alt