Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dusko Tosic, 5 Milyon Euro'ya Çin'e Transfer Oldu!

Yani uzatilamamasi yonetimsel hatadir ama bazen de bazi oyuncular uzun sureden sonra sahsi tercih olarak da ayrilabiliyorlar

Mesela sneijder gonderildi , ama melo kendi gitti , ustelik sozlesmesi varken , iyi para aliyorken , hem son alacagini yakti hem de tam o kadar da bonservis getirdi

Mesela podolski de gonderilmedi , gitti

Bruma 5 senelik kontrat yapmisti ve seviye atlamak icin de uzatmayi reddetmis olabilir

Para 12-13 olduğu için yanıltıcı galiba şimdi Garry nin son senesi olsaydı 3.5 a gitseydi ne derdiniz iyi bari zarar etmedik dermiydiniz

Yani uzatilamamasi yonetimsel hatadir ama bazen de bazi oyuncular uzun sureden sonra sahsi tercih olarak da ayrilabiliyorlar

Mesela sneijder gonderildi , ama melo kendi gitti , ustelik sozlesmesi varken , iyi para aliyorken , hem son alacagini yakti hem de tam o kadar da bonservis getirdi

Mesela podolski de gonderilmedi , gitti

Bruma 5 senelik kontrat yapmisti ve seviye atlamak icin de uzatmayi reddetmis olabilir

Melo kendi mi gitti hamza zorla yolladı meloyu, bilal selçuk orta sahası için melo gider ayak takıma bonservis kazandırmak için sözleşmesini uzattı.

Oyuncu uzatmayi kabul etmeyebilir , yani kulup her istedigi oyuncuya istedigi kadar sozlesme yapamaz ki

Oyuncunun hedefleri olabilir , sana para kazandirmak gibi bir misyonu yok ki

Bazen uzun sozlesme yaparsin basina bela olur yollayamazsin , bazen de 5 senelik sozlesme yaparsin ama o bile kisa kalabilir

Arkadaş şu sözleşme sanki son 1 sene kalınca uzatılamıyor gibi 1 algı mı var ne anlamadım.Elindeki en değerli oyuncuyu bile tutamıyorsan kaçırtıyorsan orda yönetimsel problem vardır hiç başka bahane aramaya gerek yok.Bana göre kendisin satılışı zarar yazar deftere.Selçuk a Belhanda ya 3 er m para dağıtılan yerde 500k-1 m arası bir iyileştirme ile her türlü ikna olurdu.Yani bu satışı beğenmem kendi açımdan mümkün değil.

Bence ikna olmazdı çünkü gittiği takım Bundesligayi 2.ci bitirmiş gelecek sezon ŞL oynayacak bir proje takımıydı. Ek olarak daha çok maaş kazanacaktı ve Portekiz milli takımında oynamak için şansı arttı. Kısacası ikna olamazdı.

Oyuncu uzatmayi kabul etmeyebilir , yani kulup her istedigi oyuncuya istedigi kadar sozlesme yapamaz ki

Oyuncunun hedefleri olabilir , sana para kazandirmak gibi bir misyonu yok ki

Bazen uzun sozlesme yaparsin basina bela olur yollayamazsin , bazen de 5 senelik sozlesme yaparsin ama o bile kisa kalabilir

Gitmek isteyen bir oyuncu sözleşme uzatmaz giderdi zaten zorla yolladığın için o sözleşme uzatıldı ve para kazandırdı, sneijderde mesela parasını almadan gitti takıma olan saygıları var bunların yerliler gibi değiller git diyince gidiyolar para bile almadan.

Melo kendi mi gitti hamza zorla yolladı meloyu, bilal selçuk orta sahası için melo gider ayak takıma bonservis kazandırmak için sözleşmesini uzattı.

Hamza zorla yollamadı ki

Melo kendisi gitti. Interden teklif geldi Melo kabul etti. Yönetim de buna musade etti.

Hamzayla araları iyi olmasaydı ertesi sezon bunu paylaşmazdı

2015-11-19 15_18_23-Instagram'da felipe_ “3 kupa almış,kulüp tarihine geçmiş bir hoca nasıl gönderil.jpg

Melo nun cok demeci vardi inter ile ilgili tercihi kendisinin oldugu hakkinda ve izin istedigiyle ilgili

Kulup zorluk cikarmadi , kimsenin meloyu zorla gonderecegini dusunmuyorum

Sneijder icin evet , dunya kupasi sansi vardi ama tudorla kenara hapsolacagini anladi ve parasindan vazgecip oynamaya calisti , fakat olmadi

Yani sneijderin gonderildigine katilabilirim ama melo gonderilmedi

Zorla tutulabilirdi ama adama onca hizmetinden sonra ayip edilirdi

Yav allah aşkına yok 1 senesi kalmıştı yok kendisi gitmek istedi yok biri Çin biri Bundesliga ayaklarını. Aynı Leipzige adamlar Atınçı 6 milyona sattı Atınçı yav.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim hatamiz bazi konularda hatali ya da haksiz olmak degil

Asiri sabit fikirliyiz , sinan oyle dusundu sukru boyle hissetti , hidayet boyle sandi diye sanki gercegi biliyormusuz gibi bagli ve kilitli kaliyoruz bir sebebe

Mesela burada kimse ne sneijder in ne melonun ne de brumanin gercekten neden ayrilma sebebini bilemez . Tahmin edebilir ama tahmin bir bilgi degildir

Biz bilgi gibi konusuyoruz .

Bence ikna olmazdı çünkü gittiği takım Bundesligayi 2.ci bitirmiş gelecek sezon ŞL oynayacak bir proje takımıydı. Ek olarak daha çok maaş kazanacaktı ve Portekiz milli takımında oynamak için şansı arttı. Kısacası ikna olamazdı.
Ben yönetimin Brumadan gelecek 12-13 m parayı yazın kullanmak adına ikna olayında istekli davranmadıklarını düşünüyorum hatta satış konuda oyuncudan daha istekli bile olmuş olabilirler günlük hamleler yaptıkları için.

Biraz da ulkeyle de alakali . Bugun ramos a 30 ode , 50 ye cikar , madrid istemezse para icin yollamaz

Ama biz melodan 7 , telles ten 7 , brumadan 15 , sneijderden 5 , buraktan 5 , ndiaye den 16 vs almasak bu gemiyi yurutemezdik dogruya dogru

1 örnek daha yanlış hatırlamıyorsam Real Sociedad a kiraladığımız zaman 7.5 m 8 m civarı bir opsiyon koymuştuk işmi şimdi bu biz zaten kafadan kaybediyoruz bence

Ve sociedad onu almamisti . Mesela boyle de dusunun , bizim kisa sure sonra 15 e satinca ah vah ettigimiz adami opsiyonu kullanip 7-8 e almayan da vardi

Hatta dahasi o donemde kiralik+8 milyon , pek zarar etmeyecegiz diye almalarini bekliyor istiyorduk dogruya dogru

Mesela ben yonetici olsam , bruma ucuza gitti diyen birini gorunce "sociedad dayken insallah opsiyonu kullanirlar da 8 milyon para gelir" diyordunuz ama derdim valla

Üst Alt