Düşük Ket Vurma - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Düşük Ket Vurma

Cevap: Düşük Ket Vurma

Orkun beni korkutuyorsun :D Rüya görme tekniğinden şizofreniye kadar ciddi ciddi akşam akşam olmadı bunlar.

Bu tarz olaylara çok ilgim vardır. Şizofreni için yapacak bir şey yok artık, tedavi olduk o kadar. :)

Rüya tekniği ise bambaşka bir olay. Yani tamamen şansa bala bulduğum "Lucid'lerin Rehberi" isimli bir kitabı alıp okumam sonucu heves duyduğum ve sürdürdüğüm bir olay. :)

Şizofreniye varacağına pek ihtimal vermiyorum. Yalnızca fazla detaycı olmakla alakalı bir durum sanıyorum.

Bu tür durumlarda abla yahut kız kardeşler iyi yardımcı oluyor. :) Genelde erkekler için ilk adımı atmak zordur, sonrası çorap söküğü gibi gelir. Kız kardeşte ilk adımı atmada sana yardımcı olabiliyor, bazen. :)

Doğrudur. Ablam da yardımcı olmaya çalışırdı eskiden hatta olmuştu da bir sefer:) Tatildeyiz. Sahilde otururken bir kız dolanıp duruyor işte etrafta, git konuş diye başımın etini yemişti, ben de beraber yüzelim mi demiştim:D Sonra yüzdük ama ben çok pis fark attım, acaip hızlı yüzerim:cool: Neyse kızla baya eğlenmiştik o yaz. Küçüktüm cahildim, gaza geliyordum o zamanlar.

Da abla evlendi, biz de büyüdük peki bir yararı olacağını sanmam:)

Ha denemedi değil, hakkını yemeyeyim, ama ben baya ağır vak'a durumunda oluyorum zaman zaman...

Prison Break'te ki doktora göre IQ nüz yüksekse sizi bir dahi, fakat tam tersiyse malın teki yapıyor bu hastalık. :eek:

Üst Alt