Duyuru: Guinness World Records - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Duyuru: Guinness World Records

Cevap: Duyuru: Guinness World Records

Özellikle maça 5-10 dakika kala ellerim buz tutmaya başlar.Borç ,dert,tasa aklıma bile gelmez.

Kalite olmazsa bile fark etmiyor, bu iki takımın isminin bir araya gelmesi yetiyor.Bu derbinin en güzel tarafıda bu zaten,verdiği tarifsiz heyecan,iyiki var diyorum Galatasaray-Fenerbahçe derbisi.

ölümüne imza

Biz kendi cebimize göre bakıyoruz kardeş ondan yüksek geliyor.

@ Namık 55 bin kişiden söz ediyoruz. Eğer erken bir gol bulursak yıkılır o stad.

Sivas maçında bağırdığımızın 3242342423 katı bağırırsak kırarız rekoru arada ciddi bir fark var. Neyse ben sanmıyorum kırılacağını resmi Türkiye rekorunu kırabiliriz sadece.

Sivas maçında bağırdığımızın 3242342423 katı bağırırsak kırarız rekoru arada ciddi bir fark var. Neyse ben sanmıyorum kırılacağını resmi Türkiye rekorunu kırabiliriz sadece.

Çarşı nasıl yapıyor o zaman ? Çok abartıyorsun bence. Adamlar 30 bin kişiyle o kadar bağıracak biz 55 bin kişiyle bağıramayacak mıyız yani ?

Çarşı nasıl yapıyor o zaman ? Çok abartıyorsun bence. Adamlar 30 bin kişiyle o kadar bağıracak biz 55 bin kişiyle bağıramayacak mıyız yani ?

Aç bak abicim desibel nasıl hesaplanıyormuş. Ses gücünün 10 tabanında logaritması alınarak hesaplanılır desibel. Gerçekçi yaklaşıyorum olaya.

2500 Beşiktaş taraftarı Ali Sami Yen'de bizim kadar ses çıkarıyordu onlar boş bağırıyorlar ama koordine olmasını biliyorlar. Bizim stadın avantajı akustiği çok iyi sesler kaybolmuyor o yönden bir avantajımız var.

Namık çok zor değil :)

Matematiğin vardır Cahit, hesabı yukarıda yazdım, o kadar bağırabileceğimize inanıyorsan bir şey diyecek değilim ama 2 yıldır maça giden taraftarı gören de benim. Aradaki o uçurumu kırmak çok ama çok zor.

Dert yaptığım falan yok sizin gördüğünüz gibi 128-114=14 dB 14 nedir gibi bir şey yok bunu göstermeye çalışıyorum. 10 üzeri 14 gibi bir fark var ki hesabı da tam hatırlamıyorum ondan kesin bir şey diyemiyorum.

Resmi aciklama yaptiktan sonra rekoru kiramazsak rezil oluruz :) Fena alay ederler. 50.000 kisi hepberaber inletmeli orayi. Ses telleri kopana kadar bagirsin gidenler. 1 hafta konusmasinlar sorun degil :)

Gözümüz kapali kirariz (kirilmamasi icin bir neden yok... seyirci degil taraftar gelsin takimin ihtiyaci olan bu)

5-10 bin arası bilet ,misafir,davetli,sponsora ayrılmış ,bunu gözardı etmeyin.

Özlemisim bu heycani ya :) Cökük de olsak, bitik de olsak bi sinerji yaratiliyor. Kazanacagiz ulan. Rekoru da kiracagiz, sizi de oraya gömecegiz

hadi aslanlar sesinize kuvvet kirin su rekoru.stad a bagirmaya gidenler icin bir tavsiye gitmeden önce boll balll yiyin sesiniz acilir

Sadece 2 kale arkasıyla o rekor kırılmaz.Maraton tribünlerinde tezahurat yapan takımı desteklemeye çalışan insanları "Ya susun be kardeşim insan gibi oturarak bir maç izleyelim ağzımızın tadıyla yeni stada geçtik modern olun artık" diye susturmaya çalışan rahatsızlıklarını dile getiren oradaki görevlilere buyüzden veryansın eden topluluk hiç azımsanmıyacak miktarda.

Umarım derbi ve bu rekor hatrına bikez destek olurlar.

Üst Alt