Duyuru | İmza Töreni - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Duyuru | İmza Töreni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
simdi soyledikleri su sekilde yanlis . bu hataya aysal doneminde de dusuldu .. fakat o donem gelir cok yuksekti

bu yonetim zamaninda olumlu 2 kaldirac var

- birincisi oyuncu sayisi azaltilarak , ayni zamanda gecmis donemde pek yapilmayan satis isleri basarildi .. hep bunu soyluyorum ,tursu yapmayip gelir elde ediyorsan durum degisir

- ikincisi yayin gelirleri artti .. her 3 puan ciddi para

Fakat yonetim sunu anlamiyor ... "ya olmazsa" dusuncesi ,hesabi yok ... Bu yatirimlari yaptin ama sampiyon olamadin , CL ye giremedin .. Cozum ne ? O paralari yine odeyeceksin ama nasil finanse edeceksin

Kitap ortada , bu adamlar 1 sene ,bilemedin 4 sene sonra gidecekler ama o borclar odenecek

fegouli 4,5 civari mi kazaniyor , 5 senede bonservisi ile beraber 25-30 milyon euro eder , 120 milyon TL sirf bu

belhanda , 9 milyon bonservis , 3,35 ten yuksek 4 senelik sozlesme , 100 TL milyondan fazla da bu

boyle alt alta eklendiginde , alinan tum adamlarin , eskiden alinan serdar, eren gibilerin ,tolga , de jong gibileri ekleyin

tum bunlarin maas ve fesih bedellerini ekleyin , en basiti selcuk 3,5 aliyor ...

bu paralarin hesabi kolay , alt alta yaz borc kismina

bir de ortalama beklentini yaz , yayin geliri , muhtemel oyuncu satisi , seyirci gise geliri diye

benim iddiam bunlarin denk olmadigi yonunde ... siz denk butce cikarabiliyorsaniz saygi duyarim ama cikmiyor

İyi futbolcu olmadanda şampiyonluk gelmiyor. Taraftar küsüyor herşey kötüye gidiyor.
Aysal döneminde dediğin gibi neden en çok geliri olan takımdık, herkezi eziyorduk. Kaliteli reklam futbolcular vardı her maç biletler tükeniyordu.
4 senede kupa sayısını katladık nerdeyse.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Cenk Ergünün yapacağı iş değil. Kendi de söyledi bu kadro için Tudora teşekkür etmeliyiz. Parayı çöpe attırmadı.

hamza gibi yavşaklık etmedi, içimizden hallederiz demedi, bu takımın kalite problemi var , hepsini dehlememiz lazım dedi!!

demek istedigim, Levent yada baskasi olsa baska oyunculara giderdi, td dinlemezdi. cenk öyle birisi degil .

taraftar bizim herşeyimiz diyerek pilavikus dinazoruslara güzel bir mesaj verdı !! artık perreiraya pok atan takım içi denge diyen birileri yanımda dolaşamaz dedi !!

Son düzenleme:
İyi futbolcu olmadanda şampiyonluk gelmiyor. Taraftar küsüyor herşey kötüye gidiyor.
Aysal döneminde dediğin gibi neden en çok geliri olan takımdık, herkezi eziyorduk. Kaliteli reklam futbolcular vardı her maç biletler tükeniyordu.
4 senede kupa sayısını katladık nerdeyse.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

iste ben de onu diyorum , o kadar gelire ragmen (ki bahsettigin gibi 4 sampiyonlar ligi katilimi , duygun donemi ile birlikte 3 sampiyonluk , en az 3 sezon hemen hemen her mac dolu stadyum) ... buna ragmen zarar yazdik

simdi boyle bir kombine satisi yok ,boyle bir doluluk yok, bu oranda basari primi de yok, avrupa yok .. ve verilen rakamlar aysal donemini de gecti

lafi toparlarsak ... bu is su sekilde duzelir

-seyirci takima sahip cikar, kombineler de biletler de biter ,maca gelip gelmemeleri degil ,satisin 80% ler mertebesine gelmesi lazim
-ayrica bol puan gerekiyor cunku yayin gelirleri ve mac basi primler artti bein sportsta
-ayrica mutlaka ya sampiyonluk ya da 2 incilik yoluyla CL katilimi sart , sampiyonlukla girilir ve 2 inci olan giremezse daha da makbul
-bunun disinda da mutlaka ama mutlaka oyuncu satisi da lazim , anlasarak gonderilenler ,tasarruf edilenler olmali

tamam bunlarin hepsi olursa bu maliyet karsilanabilir belirli bir sure icinde ...

ama bir de risk hesaplamasi var .. butun bu yatirimi yaptin , sezon sonunda atiyorum sampiyon fb , ikinci basaksehir bitirdi ..

Ne yapacaksin ? oyunculara donup maaslarinizin yarisini veriyorum , eski kluplerine donup , bonservislerin yarisina tav olun ,kalan taksitleri sildim mi diyeceksin

veya tff ye uefaya gidip "biz hesabimizi buna gore yapmistik , cikma yapin biraz" mi diyeceksin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt