DUYURU: Yeni foruma geçtik! | vBulletin 4


Herkese selamlar,

bu gece forum yazılımımızın yeni sürümüne geçiş yapıyoruz. Aslında bu geçişleri 30 dakikada sizlere duyuru yapmadan yapabiliyorduk ancak bu kez durum biraz farklı.Kullandığımız vBulletin forum scriptinin son sürümü olan vBulletin 4.0'e geçiş yapacağımız için köklü değişiklikler olacak.

Öncelikle;- forumdaki ranklar kalkacak.

- yeni temamız olan GSCimbom kullanıma kapatılacak

- forumun bazı yerlerinde hatalar meydana gelebilir.Tamamen farklı bir sistem olduğu için riskli bir geçiş olabilir. Yüzbinlerce mesajın geçişi biraz uzun sürebilir.Geçiş için gece yarısı beklenecek, ne kadar süreceği konusunda bir fikrimiz olmamakla birlikte 1 yada 2 saatte geçişi tamamlamayı hedeflemekteyiz.Şimdiden GSCimbom için hayırlı olsun.
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzAyrıca operasyonu yürütecek arkadaşlara allah kolaylık versin.
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzHangi tema olacak peki ? Şuan bende yeni beyaz tema var, o temayı kullanabilecek miyiz tekrar ?Bu arada hayırlı olsun GSC için.
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzyeni temamız olan GSCimbom kullanıma kapatılacakGSC bir daha nasıl gireceğiz peki ?
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzyeni temamız olan GSCimbom kullanıma kapatılacakGSC bir daha nasıl gireceğiz peki ?
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzGörünümde bazı değişiklikler var, ek olarak yenilikler getirilmiş.

Çok büyük değişiklikler yok ancak, küçük ama güzel şeyler var.

Yeni bir tema hazırladık, sadece Beyaz Tema kullanımdan kaldırılacak, GSCimbom Tema 1 'i kullanabileceksiniz.hımm tmm teşekkürler bilgi için.
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzHayırlı olsun.Vbseo konusunda da bilgi ver Birkan gerekirse onu da almalıyım.
 
Cevap: DUYURU: Bu gece yeni foruma geçiyoruzHayırlı olsun.

Bu yeni forumla ne gibi değişiklikler olacak? Şuanki foruma göre artıları-eksileri neler?
 
Üst Alt