Dzemaili: "Seneye de Genoa'da kalmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dzemaili: "Seneye de Genoa'da kalmak istiyorum"

dzemaili_genoa_forma_100915.jpg

Galatasaray’ın Genoa’ya kiraladığı Blerim Dzemaili geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Bu sezon Genoa formasıyla 22 maça çıkan ve 3 gol kaydeden Dzemaili, Genoafc.it sitesine önemli açıklamalarda bulundu.

Zor bir dönemden geçtiklerini fakat geçen ayı iyi bir şekilde tamamladıklarını belirten İsviçreli orta saha, “Ben bu takımın kalitesine her zaman inandım. Sezonun son bölümünü iyi geçirmek istiyoruz. Seneye de bu takımda kalmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Genoa, Dzemaili’nin kiralanması için Galatasaray’a herhangi bir ücret ödememiş ve oyuncunun yıllık 2.1 milyon Euro’luk ücretinin sadece 800 bin Euro’luk kısmını ödemeye taahhüt etmişti. Yıldız ismin yükselen formu sonrası gelecek sezon Galatasaray 11'ini zorlayabileceği konuşuluyordu.

Ajansspor.com

Dzemaili: “Seneye De Genoa’da Kalmak Istiyorum”

Son düzenleme:
verdiğimiz bonservisi ve kazandığın yıllık ücretini genoa verebilirse tabiki kalabilirsin dzemaili kardeşim. yoksa veremeyecekse eşek gibi geri döneceksin

Bir, gidene kal demem asla
İki, ezdirmem kendimi sana
Üç, düşman olup ayrılmak yakışmaz
Sana son sözüm iyi şanslar.. :ka19:

bu kadar aptal bir yönetim olamaz. Adamın hem maaşını ödüyoruz hemde başta takımda oynamasına izin veriyoruz. Sanki kadromuz yıldızlar karması hayrına oyuncu kiralıyoruz maaşını ödeyerek.

Cemal gitmese belki donk vasifsizini almayacaktik.

Cemalin gidişi bize 1.5 kendi ucreti
2.5 donk bonservis
En azda 5 milyon donkun yıllık ücreti

Topu topu 300 bin euro kar etmek için toplam 9 milyon euro zarar etmişiz.

Lanet gelsin Dursun ve yönetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Üst Alt