Dzemaili’ye Teklif Yağıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dzemaili’ye Teklif Yağıyor!

dzemaili-19-6.jpg

Galatasaray'ın EURO 2016'daki temsilcisi ve tesellisi olan İsviçreli yıldız orta saha Blerim Dzemaili'ye gelen transfer teklifleri her geçen gün artıyor.

İsviçreli futbolcu Blerim Dzemaili, Fransa’da sergilediği başarılı futbolla dikkatleri üzerine çekerken, Galatasaray’a başta İtalya olmak üzere Dzemaili için birçok teklifin geldiği bildirildi.

Galatasaray’ın geri dönmesine sıcak baktıkları 30 yaşındaki futbolcu Blerim Dzemaili’nin 4-5 milyon euroluk bonservis bedeli teklif edilmesi halinde satılabileceği ifade edildi.

İtalya’da geçen sezon Genoa forması giyen Blerim Dzemaili, 27 lig maçında görev yaparken, 3 gol, 2 asistlik performans sergilemişti.

Milliyet

İsviçreli yıldız Blerim Dzemaili

Dzemaili ne zaman yıldız futbolcu olmuş da haberimiz olmamış. Türk futbolundaki problem aslında medyanın 3 büyüklerle adı geçen her futbolcuya anında "yıldız" yaftasını yapıştırması, futbolcular hiçbir başarı kazanmadan çok kolay yıldız oluyor ve çok para kazanıyor bu ülkede.

Okan Emre Suat'ın yaptıklarını yapsınlar öyle yıldız de.

dursundan 750 bin euroya satmasini (tabii ki maasinin 3 de 2sini bizim vermemiz sartiyla) ve sonra 3 milyon euroya geri almasini bekliyorum.

Selcuk baskan varken ne gerek var satalim gitsin bi selcuga bak bide dzemailiye bak avrupa sampiyonasinda harikalar yaratiyor aslan evladimiz

Grosu oynatabilip bu adam kalsaydı bu kadar gol yemezdi bu takım

üstad meloyu bıraktılar, dzemaili yi %70 maaşını biz ödemek koşuluyla yok pahasına şutladılar, takıma sezon başı forward almadılar göz göre göre hemde, 2 en önemli mevki önlibero ve forward bomboş bırakıldı grosgoys son dakika ben bununda bilerek olduğuna inanıyorum artık çünkü dünya tarihinde yoktur böyle bir skandal imzasız belge yollama :D bütün bunlar sezon başı oldu hamza yönetim v.s resmen birileri emir verdi bu adamlarda galatasarayın ayağına kurşun sıktı çok üzücü

Bunun yanına takım arkadaşı Behrami'yi de alsak çok iyi olur sanki ya da satıp yerine Selçuk oynayacak.

Behrami
Dzemaili - Sneijder

Üst Alt