E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama


Habertürk TV'de ekrana gelen "Takımdan Ayrı Düz Koşu" programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, Galatasaray forması giydiği dönemi "Türk futbol tarihinin en iyi futbol takımı" olarak açıkladı.

TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN İYİ TAKIMIBelözoğlu "Ben Galatasaray'da çok güzel günler yaşadım. Türk futbol tarihinin en iyi takımında oynadım." dedi.Emre, Galataray forması altında UEFA şampiyonu oldukları kadronun Türk futbol tarihinin en iyi futbol takımı olduğunu ifade ederek "O takımda çok büyük şampiyonluklar elde ettik." dedi.

FENERBAHÇE'DE ALDIĞIMIZ ŞAMPİYONLUK ÇOK ZORDUFenerbahçe forması altında geçtiğimiz yıl elde ettikleri şampiyonluğun, Galatasaray forması altında elde ettikleri şampiyonluklardan daha zor olduğunu kaydeden Emre "Gerçekten zor bir şampiyonluktu." diye konuştu.

evet yakında doğuştan Galatasaraylıyım der :D
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak AçıklamaSen gelme ulan ayı..sen bişey yapmadın gittin en önemli maçta kırmızı gördün lan hırbo.
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak AçıklamaYarın Emre'nin basın toplantısı olurmuş ;" Ben aslında çocukluğumdan önce bile Galatasaraylıyım... Valla billa bak...

Abi nolur beni yine alın Galatasaray'a... Abi nolur ... Ağlarım bak... Abi gözünün yağını yiyim alın beni.... Bak ne diyom; "Şampiyon Cimbom " bak gördünmü ben cimbomluyum... Ben Fenerlilere şaka yapmıştım zaten...Hadi nolur abi ağacın ordan dönüp gelcem...:D :D :D
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak AçıklamaSenin gibi adama ne demek lazım ki karaktersiz,kendini profesyonel sanan adam müsvettesi...
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak AçıklamaTamam Emre küme düşmeniz çin baskı uygulamıcaz bu açıklamalarından sonra. bizi ikna ettin.:asd::lol:
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklamayok emre ihtiyacımız yok ya sen bi tüpçü ye danış
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklamaçok kurnaz bu ve nihat özdemir akılları sıra bizimle iyi geçinme emsajları veriyorlar yemezler
 
Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak AçıklamaFinalde oynayamaması okadar güzel olmuş ki o dönem çok üzülmüştük ama kaderin cilvesi işte :)
 
Üst Alt