E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama

Habertürk TV'de ekrana gelen "Takımdan Ayrı Düz Koşu" programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, Galatasaray forması giydiği dönemi "Türk futbol tarihinin en iyi futbol takımı" olarak açıkladı.

TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN İYİ TAKIMI

Belözoğlu "Ben Galatasaray'da çok güzel günler yaşadım. Türk futbol tarihinin en iyi takımında oynadım." dedi.

Emre, Galataray forması altında UEFA şampiyonu oldukları kadronun Türk futbol tarihinin en iyi futbol takımı olduğunu ifade ederek "O takımda çok büyük şampiyonluklar elde ettik." dedi.

FENERBAHÇE'DE ALDIĞIMIZ ŞAMPİYONLUK ÇOK ZORDU

Fenerbahçe forması altında geçtiğimiz yıl elde ettikleri şampiyonluğun, Galatasaray forması altında elde ettikleri şampiyonluklardan daha zor olduğunu kaydeden Emre "Gerçekten zor bir şampiyonluktu." diye konuştu.

evet yakında doğuştan Galatasaraylıyım der :D

Cevap: E.Belözoğlu'ndan Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklama

Sen gelme ulan ayı..

sen bişey yapmadın gittin en önemli maçta kırmızı gördün lan hırbo.

Yarın Emre'nin basın toplantısı olurmuş ;

" Ben aslında çocukluğumdan önce bile Galatasaraylıyım... Valla billa bak...

Abi nolur beni yine alın Galatasaray'a... Abi nolur ... Ağlarım bak... Abi gözünün yağını yiyim alın beni.... Bak ne diyom; "Şampiyon Cimbom " bak gördünmü ben cimbomluyum... Ben Fenerlilere şaka yapmıştım zaten...

Hadi nolur abi ağacın ordan dönüp gelcem...

:D :D :D

Senin gibi adama ne demek lazım ki karaktersiz,kendini profesyonel sanan adam müsvettesi...

Tamam Emre küme düşmeniz çin baskı uygulamıcaz bu açıklamalarından sonra. bizi ikna ettin.

:asd::lol:

yok emre ihtiyacımız yok ya sen bi tüpçü ye danış

çok kurnaz bu ve nihat özdemir akılları sıra bizimle iyi geçinme emsajları veriyorlar yemezler

Finalde oynayamaması okadar güzel olmuş ki o dönem çok üzülmüştük ama kaderin cilvesi işte :)

Üst Alt