E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama

Latife ediyorum kardeşim olmaz tabi ki. Şehidin ne türü ne sınıfı ne rütbesi olur. Şehit şehittir. Dediğin gibi Allah hepsinden razı olsun.

Lakin Kenan'ın soy sop üzerinden bizi sinsice birbirimize düşürmeye çalışmasını nasıl yorumluyorsun? Ben son derece manidar olarak görüyorum. Kaya Bey'in tarafına geçsem mi diye düşünmedim değil.
Elçiye zeval olmaz. Ben sadece bağlantıya dikkat çekmek istedim ama olayın bu şekilde gelişmesine üzüldüm desem yalan konuşmuş olurum.

Son düzenleme:
Kenan'a haddini CS'de bildirelim derim. 2vs2 varsa şekli çıksın karşımıza dişe diş kana kan.
Ah be kardeşim oynayabilsem keşke :red: Benim bağlantı problemi hala daha giderilemedi. Geçen de bensiz oynadınız zaten içime oturdu. Hep forumca oynayalım diye çok istedim amma ve lakin durdunuz durdunuz benim bağlantının problemli olduğu zamanı buldunuz. Teessüf ediyorum.

Bu kadar ilginin olacağını düşünmüyordum ,
Soyumu öğrenmeme gerek yok.
Mustafa Kemal'in evladıyım o kadar.

[FONT=&quot]Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

Bu ne demek yahu?[/FONT]

Üst Alt