E Grubu M:1 | İrlanda Cumhuriyeti 1-1 İsveç | M.S | 13 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:1 | İrlanda Cumhuriyeti 1-1 İsveç | M.S | 13 Haziran

Turkiye icin en iyi ucuncu olma yolunda beraberlik cok iyi bir sonuc olur . Sayet Cekleri yenebilirsek . Isvec ve Irlanda Belcika ve Italya'yi yenemez diye dusunuyorum . 3 puanla en iyi ucuncu olabilir . Tabii bizim esekler Cekleri yenebilir mi orasi onemli .

Turkiye icin en iyi ucuncu olma yolunda beraberlik cok iyi bir sonuc olur . Sayet Cekleri yenebilirsek . Isvec ve Irlanda Belcika ve Italya'yi yenemez diye dusunuyorum . 3 puanla en iyi ucuncu olabilir . Tabii bizim esekler Cekleri yenebilir mi orasi onemli .

Katılıyorum. Bence bu iki takım bu gruptan alacakları puanları bu maçta aldılar. Belçika ikisini de yenecektir. İtalya da birine yenilmezse İsveç ve İrlanda'nın çıkabileceği max puan 2 olur.

Öte yandan A grubunda da Romanya ve Arnavutluk 1'er puan ile bitirirse bizim için çok iyi olur. Elenecek olan 2 tane grup üçüncüsü bu gruplardan çıkar böyle olursa. Ama Çekleri yenmek lazım kesinlikle. Tamam mı devam mı maçı olacak.

Aslında epey şanslıyız. Bütün skorlar lehimize gelişiyor. Sadece biz kendi lehimize iş yapmıyoruz. :D

Son düzenleme:
Bence bu iki takım bu gruptan alacakları puanları bu maçta aldılar. Belçika ikisini de yenecektir. İtalya da birine yenilmezse İsveç ve İrlanda'nın çıkabileceği max puan 2 olur.

Öte yandan A grubunda da Romanya ve Arnavutluk 1'er puan ile bitirirse bizim için çok iyi olur. Elenecek olan 2 tane grup üçüncüsü bu gruplardan çıkar böyle olursa. Ama Çekleri yenmek lazım kesinlikle. Tamam mı devam mı maçı olacak.

Aslında epey şanslıyız. Bütün skorlar lehimize gelişiyor. Sadece biz kendi lehimize iş yapmıyoruz. :D

Evet bizim esekler Cekleri yenerse muhtemelen olur o is fakat esek olduklari icin 0 cekerlerse de sasirmam .

Hiç kimse Belçikaya güvenmesin.Heleki o defanslarıyla.Company o defansın yarısından fazlası.Belçika bu gruptaki her takıma puan verebilir

Üst Alt