E Grubu M:2 | Belçika 3-0 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 18 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:2 | Belçika 3-0 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 18 Haziran

Bir Hazard'in yaptigi tempo'ya bak, birde bizim kanatlara bak. :red:

Biz de bu tempo'yu yapacak Emre Mor var ama oynatilmiyor iste. Türk futbolu :005:

Irlanda ya yazık oluyor. Adamlar cesurca halen Banane demeden bildikleri futbolunu oynuyorlar vallahi

Aslolan Galatasaray !!!

Isin iyi tarafi bu gruptan 3.olan takim muhtemelen kalamaz artik ikinci tura. Geriye sadece 1 tane ucuncuyu alta almak kaliyor sadece cekleri yendigimiz taktirde. Izlanda iki macinida kazanamaz,bugun avusturya da iyi bir sekilde yenilirse portekize, o grupta da 3.takimin 3.takimini gecebiliriz. Cekleri her turlu yenip beklemek lazim artik. Tabi Ceklerde bizden iyi oynuyor,en basta onlari yenmek problem.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Son düzenleme:
Isin iyi tarafi bu gruptan 3.olan takim muhtemelen kalamaz artik ikinci tura. Geriye sadece 1 tane ucuncuyu alta almak kaliyor sadece cekleri yendigimiz taktirde. Izlanda iki macinida kazanamaz,bugun avusturya da iyi bir sekilde yenilirse portekize, o grupta da 3.takimin 3.takimini gecebiliriz. Cekleri her turlu yenip beklemek lazim artik. Tabi Ceklerde bizden iyi oynuyor,en basta onlari yenmek problem.

Romanya-Arnavutluk maçı berabere biterse A grubundan 3. takım çıkmaz. Dolayısıyla biri buradan biri de A grubundan gelebilir.

Ama biz dünden sonra Çek maçına nasıl odaklanacağız bilmiyorum. Herkesin vücut dili daha ilk maçta milli marşlar okunurken dahi berbattı. Şu anda ise herkes iflas etmiş durumda.

Skor taraftarı işte. Futbolu sadece tek taraflı izleyen okadar insan var ki.
Dün bizi yerden yere vuranlar ispanyayi nasıl küçümsediyse artık bugün de Belçika yi en iyi takımı ilan ediyorlar karşıdaki irlanda takımı büyüterek.
İla ben haklı olacağım biliyorum mecburiyeti.

Aslolan Galatasaray !!!

Yensinler. Oyunları, okadar gaz verildi kadar iyi değil. Hele ilk yarı berbat oynadılar.

İrlanda baz alınacak takım değil. Dağıldı zaten.

Büyük takımlara karşı oyunu bekleyelim...ondan sonra konuşalım.

Son düzenleme:
Hayır Belçika kötü takım değil.
Benim problemim, her yerde bunların götleri bir yalaniyor, öyle böyle değil.

Sanki bir AS/DK turnuvada muazzam iş başarmışlar gibi, yahut yıllarca kafa da kalacak bir oyun sergimişler gibi bir hava var.

İspanya 10/12 takımın yarışı kadar değil mesela.

Son düzenleme:
Fellaini oynamadığı sürece belçika her takımı yenme potansiyeline sahip

Ne zaman fellaini kazmasi oyuna girer o zaman bir bardak su içsin belçika taraftarı.

Lanet gelsin Dursuna!

ispanya son anlarda bir golü zorlanarak atabildi.
bize ise 2. yarının başında 3 tane gol atmışlardı.
sonra rolantiye aldılar yoksa tarihi fark yerdik.
çeklerin bizi yeneceğini bizim gol bile atamayacağımızı düşünüyorum

Üst Alt