E Grubu M:2 | İtalya 1-0 İsveç | M.S | 17 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:2 | İtalya 1-0 İsveç | M.S | 17 Haziran

birde ibrahimovic çok fena bir gol kaçırdı kalenin içinden boş kaleyi dışarı attı Allah dan ofsayd çaldı da hakem yoksa karizmayı çizdirmişti üstad :D

Adamı zorla yine Fransada oynatıyolar kusacak artık, Paristen yırttı ama Fransadan kurtulamadı. Bence bir an önce defolmak için bilerek atmıyor olabilir :D

rakiplerimiz

irlanda (yarin belcika ve haftaya liderligi garantilemis italya
Rumenler (son mac arnavutluk berabere kalirlarsa saf disilar)
Slovakya (ingilizler kazanmalari gerek)
Kuzey irlanda (son mac almanya. Almanlar liderligi ister )

Bizim için en iyi ihtimal İsveç ve İrlanda'nın Belçika'ya yenilip, İrlanda'nın diğer maçında İtalya'dan max 1 puan alması olur. Orada ikisi de yolcu olur böylece.

Romanya da Arnavutluk ile berabere kalırsa onlar da 2 puan olur ve en kötü üçüncüler bu iki gruptan gelir. Biz de Çekleri yenebilirsek 3 ile kendimizi yukarı atarız.

Diğer ihtimaller biraz sıkıntılı.

Slovaklar ve Kuzey İrlanda'nın 3'er puanı var. Beraberlik koparırlarsa işi bitirirler. Kaybederlerse averaj devreye girer ama bizim de İspanya maçında averajımız epey kötüleşebilir. :red:

Dediğim gerçekten doğru ama,çok severim matematiği,öyle trollüğüne dememiştim. :D

Neden katılmazsın peki?

Bence üniversitede Matematik dersinde ögretilen cogu seyler gereksiz. Yani saf matematik den bahsediyorum. Diger derslerde de tabi matematik görüyorsun mühendislik falan okuyorsan ama bende mesela Matematik 1 ve 2 vardi, orada ögrendigim seylerin neredeyse hic birini diger derslerde görmüyordum.

Bir profesör bir defa sey demisti, matematik dersi zor oldugu icin burada daha cok gercekten okumak isteyenleri süzgec gibi süzüyoruz demisti. Matematiki beceremeyenler genelde okulu birakiyor diyordu.

Bence üniversitede Matematik dersinde ögretilen cogu seyler gereksiz. Yani saf matematik den bahsediyorum. Diger derslerde de tabi matematik görüyorsun mühendislik falan okuyorsan ama bende mesela Matematik 1 ve 2 vardi, orada ögrendigim seylerin neredeyse hic birini diger derslerde görmüyordum.

Bir profesör bir defa sey demisti, matematik dersi zor oldugu icin burada daha cok gercekten okumak isteyenleri süzgec gibi süzüyoruz demisti. Matematiki beceremeyenler genelde okulu birakiyor diyordu.
Matematiği iyi olmayan kişi de ne arar matematiği temel taşı olan mesleklerde :)

Aslolan Galatasaray !!!

Matematiği iyi olmayan kişi de ne arar matematiği temel taşı olan mesleklerde :)

Aslolan Galatasaray !!!

Ya benim demek istedigim o degil. Tabi ki bol bol matematik oluyor, neredeyse hersey matematik mühendislik bölümlerinde ama saf matematik dersleri bence gereksiz bir yerden sonra.

Stetigkeit, Integrale, Folgen & Reihen, Induktion, Differenzierbarkeit falan bence gereksiz seyler, belki bunlari hic sevmedigimden de öyle düsünüyor olabilirim yani :D

Ps1den beri Juve ve İtalya sempatizanı biri olarak İtalya'nın iş bitirici oyunundan gayet memnunum. Umarım ezeli rakiplerinin sahasında kupayı da kaldırırlar.

D5803 cihazımdan gönderildi

Ya benim demek istedigim o degil. Tabi ki bol bol matematik oluyor, neredeyse hersey matematik mühendislik bölümlerinde ama saf matematik dersleri bence gereksiz bir yerden sonra.

Stetigkeit, Integrale, Folgen & Reihen, Induktion, Differenzierbarkeit falan bence gereksiz seyler, belki bunlari hic sevmedigimden de öyle düsünüyor olabilirim yani :D
Mühendislik konusunda pek bilgim yok ama vardır yani sebebi.
Universitede genellikle meslekte lazım olmayan konular görülmüyor aslında.
Prof. Hocana sor fırsat verirse tabiki :)

Aslolan Galatasaray !!!

O işin akademik boyutu,bir alan olarak matematiği kastetmiştim ben.

Üst Alt