E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran

birazda sans istemedi iste.
almanya maci sonra ispanyadan ofsayitan yedimiz gol.
birde bugünkü direklerden dönen toplar.
italyanin macina bakmadim ama onlarin sutu da direkten dönmüs.

İşte kapitalist sistem ağabey, adamlar ordan bir tuşa basıy... :D Şakası bir yana amaç ne ben de çözemedim daha fazla maç daha fazla gelir mantığı filan olmalı çünkü spor anlayışı ile alakası yok zaten 4 takım var sen bunlardan birisini geride bırak biz seni başarılı sayacağız demek hangi rekabet anlayışı ile uyuşuyor veya gerçek bir başarım sayılır bilemiyorum. Türkiye'de bile şu maçları 3 kişi izleyecekse 300 kişiye izlettirdiler.

Amaç son maçlara daha fazla heyecan katmak..

ilk 2 belli olunca son maçlar tamamen formalite olabiliyordu.. bu sene istisnasız her grup son maça kadar heyecan yaşadı..

Conte ya bende laf atım sinirden ama yaptığı kadro değişikliği bende yapardım. Liderliği garantilemiş adamlar ne yoracak ilk onbiri . Yedekleri mal mal oynamaları ayrı konu tabiki

Aslolan Galatasaray !!!

Sizin oynayacaginiz topada, vereceginiz pasida, taktik dediginiz mahalle macindan farkli olmayan dizilis ile cikipta, 80 milyon kisinin yüzünü egdiniz ya, Allah hepinizin belasini versin.
Hic pres yapmak ne dir bilmezmisiniz, o sahaya cikarken hic mi düsünmezsiniz, kac milyon kisi su an sizi izleyip destekledigini. Annaniz sizi doguracagina tas dogursaydi iyidi.
Geldik Arda efendiye, repörtajlarda kaba dayilik yapip, volkan ayisina gittikce benziyor. Önce git topunu oyna sonra konus, daha barcelonanin ilk 11ine giremeyip, sonrada bes metre kosamiyorsun. Bari Milyonlarca kisi sizi ilgilendirmiyor, paranizi alirken hic mi iciniz acimiyor Serefsizler. Resmen tüm dünyaya rezil olduk, dün daha sokaklara dökülüp kutlarken, bugün ise elendigimizi görmek. Illahi Elalemin eline mi bakacagiz, hic mi o para dolu götünüzü kaldirmayacaksiniz?? Hadi cikin simdide artistlik taslayin repörtajlarda, HADI!!! Gecen Sezon, köpek gibi saldiran, calim atan Caner efendiye ne oldu acaba, soruyorum sana, rakip takimin kalesini hic gördün mü??

Bu kadar insanin basini egdiniz ya, cok mu birsey istedik, biraz rakip takima kafa tutsan ne olacak, ruhsuzlar!!!
Koyun bakalim o para dolu yastiklariniza kafayi, bakalim rahat yatabilecekmisiniz

İtalya td si topçularını görmek ister form tutmak ister bu kadro normal garantilemiş zaten kızacaksanız turnuvanın en çok kazanan 3. tdsi ve en çok kazanan primci leşlerine kızın

İtalya sattı veya satmadı saçma sapan yorum yapmayın ya, sen ilk iki maçta turnuvanın en rezil futbolunu oynarsan, senin 10 numaran futbol oynamak yerine artislik peşinde koşarsa, senin teknik adamın Euro 2016 nın en çok kazanan 3. Teknik Adamı olursa senin topçuların ülke icin oynamaktan ziyade prim ile gündeme geliyorsa Tur atlamayı falan hak etmemişsin demektir, FATİH VE ARDA hadi artisliğe devam edin

Üst Alt