E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran

Dün Almanya'nın kaçırdığı goller, bugün Macarların sürekli öne geçip 5 dakika içerisinde tekrar gol yemesi falan olacakların habercisiydi. Papaz her zaman pilav yemez. Madem gruptan çıkmak istiyordun o zaman Hırvatlar ile berabere kalacaksın ya da İspanya maçında fark yemeyeceksin lamı cimi yok. Hadi bunları yapmadın o zaman Çek maçında 2-0'ı bulmuşken 4 yapıp kendi fişini kendin çekeceksin bu bana yeter deyip başkasının eline bakmayacaksın. 4 tane en iyi üçüncünün çıktığı gruplardan çıkamıyorsan net olarak başarısızsın zaten toplamda 6 grup var. İrlanda'nın, İzlanda'nın, Macaristan'ın, Galler'in, hatta Kuzey İrlanda'nın bile gruptan çıktığı turnuvada seviye bu deyip kendini aklamaya çalışırsan adama gülerler. Futbolcuları eleştirdik diye vatan haini olduk o eleştiriler gelmese acaba Çek maçında oynayabilecekler miydi ? Bir maç kazanıp futbolcular hala taraftara laf sokmaya çalışıyorsa orada bir yanlışlık, eğitimsizlik vardır. Gruptan çıksaydık sevinir miydim ? Evet mutlu olurdum hem Emre Mor gibi 18 yaşındaki bir çocuğun bu seviyelerde oynaması müthiş bir olay olurdu hem de her ne olursa olsun kendi ülkenin milli takımını buralarda görmek ayrı bir heyecan yaratırdı. Bu şekilde gruptan çıkamadık diye üzüldüm mü ? Kesinlikle hayır yukarıda yazdıklarım ortada sen bunların bir tanesini bile gerçekleştiremeyip gruptan çıkmayı bekliyorsan zaten hak etmemişsindir demektir çıkma zaten.

Son düzenleme:
Dün Almanya'nın kaçırdığı goller, bugün Macarların sürekli öne geçip 5 dakika içerisinde tekrar gol yemesi falan olacakların habercisiydi. Papaz her zaman pilav yemez. Madem gruptan çıkmak istiyordun o zaman Hırvatlar ile berabere kalacaksın ya da İspanya maçında fark yemeyeceksin lamı cimi yok. Hadi bunları yapmadın o zaman Çek maçında 2-0'ı bulmuşken 4 yapıp kendi fişini kendin çekeceksin bu bana yeter deyip başkasının eline bakmayacaksın. 4 tane en iyi üçüncünün çıktığı gruplardan çıkamıyorsan net olarak başarısızsın zaten toplamda 6 grup var. İrlanda'nın, İzlanda'nın, Macaristan'ın, Galler'in, hatta Kuzey İrlanda'nın bile gruptan çıktığı turnuvada seviye bu deyip kendini aklamaya çalışırsan adama gülerler. Futbolcuları eleştirdik diye vatan haini olduk o eleştiriler gelmese acaba Çek maçında oynayabilecekler miydi ? Bir maç kazanıp futbolcular hala taraftara laf sokmaya çalışıyorsa orada bir yanlışlık, eğitimsizlik vardır. Gruptan çıksaydık sevinir miydim ? Evet mutlu olurdum hem Emre Mor gibi 18 yaşındaki bir çocuğun bu seviyelerde oynaması müthiş bir olay olurdu hem de her ne olursa olsun kendi ülkenin milli takımını buralarda görmek ayrı bir heyecan yaratırdı. Bu şekilde gruptan çıkamadık diye üzüldüm mü ? Kesinlikle hayır yukarıda yazdıklarım ortada sen bunların bir tanesini bile gerçekleştiremeyip gruptan çıkmayı bekliyorsan zaten hak etmemişsindir demektir çıkma zaten.

adam balli, dedi bu sefer de tutar. 2008 de de futbol oynamadan son 10 dakikalarda maclari cevirip show yapti herif, gören de dicek güzel futbol oynayarak geldik bi yere, he basari vardi, ama tesadüf dü. Zaten böyle cirkef herife bütün ülke küfür etmeli de...

İtalya gibi takımların asıyla yedeği arasında çok fark olmadığını düşünüyorum. İrlanda gerek taraftar desteği gerekse mentalite olarak maçı kendi evinde gibi oynadı ve bana göre kazanmayı hak etti.

Bu bir basarisizliktir ozellikle de resultante importante terim icin net basarisizliktir ama avusturya turkiye isvec yerine hakikaten hic bir numarasi olmayan k irlanda tipli ulkelerin devam ediyor olmasi ne derseniz deyin hem kura sansi hem en son oynama avantaji hem de mac ici sans faktorudur

biz de sansliydik , hirvatlarin direkten donenleri , cek maci 1-0 ken direkten donen vs ama diger maclarin biri haric hepsi ters bitti

hadi portekiz tamam zaten ustundu macarlar one de gecse

serbest irlanda italyayi yenemez ama hadi onu da zorlasam anlarim ama almanya 1-0 k irlanda , izlerken kahroldum

Yazinin tamamina katiliyorum.

Burada bizi yakan cok olay oldu , mesela ben 3 puanin kesin yetecegini soyleyenlerdendim , fakat ukrayna ve rusya gibi takimlar kendi gruplarinin ucunculerine hic sorun cikaramayip 3 puani verdiler bu da 3-4 puanli takim sayisini cogaltti

hic 3 puanin altinda ucuncu yok garip degil mi ? Ayrica son maclara 3 puan altinda giren 3 unculuk adaylari da bir sekilde kazandi , 3 puanla girenler de averajlarini cok bozmadilar

yani isin ozeti fransaya gelisimizdeki senaryodaki olasilik ne kadar azdiysa ve lehimize gelisti ise , tam tersi oldu

bizi yakan almanya. 9-10 bitecek macta 1 tane attılar.

yaktıda demeyelim. kısmet abi bu işler.

italya'nın ispanya ile macı var. birşey diyemessin. gerektiği gibi oynadılar ama irlanda kötü takım degil. almanya'nın gruptaki irlanda ise rezalet bir takım, onların yerine biz cıkmalıydık.

24 takım nedir abi o zaman yap 32 takım böl 8 gruba ilk 2 yi çıkart yine. zaten toplasan 40 tane takım vardır avrupada orta üstü. bu en iyi 3. olayı saçma oldu.

Üst Alt