Eboue: “Beşiktaş taraftarı bana ‘maymun’ dedi” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue: “Beşiktaş taraftarı bana ‘maymun’ dedi”

20d5e7.jpg

Galatasaray’ın siyahi futbolcusu Emmanuel Eboue, Beşiktaş taraftarının kendisine “maymun” diyerek ırkçılık yaptığını öne sürdü.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Eboue: “Beşiktaş taraftarı bana ‘maymun’ dedi”

Sen kafana takma siyah Aslan. Sana maymun diyenler, 3-5 gazetede haberleri çıksın diye ne tür maymunluk yaptıklarını, bütün Türkiye gördü.

Eboue'ye hayran kaldım abi dün maçtan sonra.Başta Muslera sonra Semih(Servet ve Gökhan bu adamı izlesin de stoper görsün.)Sonra Eboue.

Beşiktaş taraftarı ne kadar şerefsiz bir taraftar olduğunu gösterdi.Küfürler yabancı maddeler atmalar vs.Buna ırkçılık da eklendiyse ceza yağmalı bu takıma.

Yahu deli olacam. Hala -se , -sa diyorsunuz. Duydum, duyanlar dolu. Bir tarafımızdan uydurmuyoruz. Erinmeyeceksinzi bulun son 15dkyı izleyin. Hep birlikte bağırıyorlar.

Hayatta en nefret ettigim insan profili Ön plana cıkma cabası ve yavsak bu jimnastik grubunun her bireyi yavsak her ferdi tinerci böle olunca hic cekilmiyor. Ben senin yerinde olsam eboue siz soyundunuz van icin bende soyunuyorum yavsaklar icin diye salar gösterirdim ondan sonra bakım atabiliyorlarmıydı..

Dipnot:sortu cıkarmasına gerek yok az beri cekse yeter onlar icin kafası:tiphat:

Uefa artık ırkçılık yapanlara büyük cezalar veriyor . Bu konuyu bence Uefaya mail olarak bildirmemiz lazım ,

Sözde ırkçılığa karşılar,her zamanki gibi yine harika bir Bjk duruşu!

Takma sen sokakta doğmuş 3-5 tinerci parçasını.

ya kusura bakmayın, bilmiyorum çünkü bu tinerci tayfasıyla eboue arasında ne oldu da bunlar eboue böyle davrandılar

Bi kaç kere dinledim..Maymun diyorlar bence..

F.You diyorlar orada, toplu halde öyle bir ırkçılık olsaydı bütün gazetelerin manşetleri bu olurdu, yenilip yutulacak birşey olmazdı o zaman. Basın tribünü denen birşey var, staddakiler var.

Bireysel olarak birkaç kişi maymun demişlerdir herşey beklenir bunlardan da, o videoda öyle birşey yok.

F..k you demişler yahu.Gerçi bu onların hrbo olduğu gerçeğini de değiştirmiyor tabi.

Beşiktaş taraftarı Türkçe Maymun diyecek Eboue de bunu anlayacak öyle mi arkadaşlar ? OK

Üst Alt