Eboue: "Galatasaray atkısı olduğunu anlamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue: "Galatasaray atkısı olduğunu anlamadım"

Galatasaray atkısı olduğunu anlayamamış

G.SARAY’ın yeni transferi Eboue dün İstanbul’a gelirken Atatürk Havalimanı’nda ilginç bir olay yaşandı. Fildişili yıldızı havalimanında G.Saray Menajeri Cenk Ergun karşılarken, bir taraftarın atkı verdiği Eboue, atkıyı almayarak taraftara geri verdi. Olay sonrası açıklama yapan Eboue, “Beyaz renkli olduğu için G.Saray atkısı olduğunu anlamadım” dedi.

VATAN

nkucukk ali naci küçük

Eboue'ye uzatılan atkı beyaz renkte imiş ve G.Saray atkısı olduğunu anlamamış. Bu yüzden de rengi sarı kırmızılı olmadığı için geri uzatmış

20187_8621_16082011_6.jpg

Cevap: Eboue: "Galatasaray atkısı olduğunu anlamadım"

Ordaki armayı ben gördüm sen mi göremedin eboue :eek: neyse böyle basit şeylerle uğraşmayalım sahada kendini göster ebour :)

Oradaki yeşilli çok bozulmuştur tabi yazık değil mı eboue

Sikinti yok.

İnsallah yıldız triplerine girmeden adam gibi oynarsın öle bi hava sezdimde dün inş yanılırım

Zaten o atkıyı taksa komik görünürdü. T-shirtide beyaz, hiçbirşey anlaşılmazdı. Amblem'i seçememişdir.

ebouee !! senin artizligin kime . dün 1 bugün 2 . kendini dagıtmışsın gözlük bi yerde kendisi bi yerde. al bunu hamdi çabuk al bunu. Engin Jurnal style :)

2-numara bosta onu giyer herhalde , benim numaralara takintim var da :D

Valla ne yalan söyliyim bana da biraz artist gibi geldi.İnsan biraz güler lan. :D

artist ya hem geldigi takimda isliklanirdi , simdi buraya gelmis bize boy gosteriyor :D

neyse sen isini yapta

Üst Alt