Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    50
Zor günler geçiren Emmanuel Eboue, Galatasaray'ın davetiyle İstanbul'a geldi. Eboue'nin Galatasaray altyapısında antrenörlüğe başlaması bekleniyor.

Evet renktaşlar siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu durumu?

Benim derdim hayir kurumu olup olmamak ile ilgili degil, zamaninda cok iyi ayrildigimiz söylenemez kendisi ile.
Yanlis hatirlamiyor isem gitmek yerine yatmayi tercih etti.

Amaç nedir? Hangi antrenörlük eğitimlerini aldı? Hangi mentörlük ve gelişim eğitimlerine sahip?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GALATASARAY'in parası ile hayır yapacaklarına kendi ceplerinden versinler.
Ayrıca yatarak aldığı paraları unutmadık.
Umarım bir an evvel düzlüğe çıkar.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Buraya çağrılmasını bile yanlış buluyorum, ne görev vermesi. Kendisi son senesinde yata yata 2.5 M alarak yeterince para kazandı bizden zaten.

Bizle gram alakası olmayan ve kendi hatasıyla yaşadığı zorluk var. Her eski oyuncuya görev vermek zorunda mıyız? Ben altyapıda eski oyuncu değil profesyonel isimler görmek istiyorum.

Sonra neden altyapıdan oyuncu çıkmıyor deniyor..

Afrika'da bir akademi kurulsa ve Eboue, Drogba hatta futbolu bıraktıktan sonra Gomis gibi isimlere buralarda görev verilse faydalı olabilir. Yoksa sırf iyilik yapmak için alt yaş gruplarında görev vermek saçma. Kulübe faydası olmayacak şeye karşı çıkılmasına da şaşırmamak lazım.

Üst Alt