Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    50
Mobilden anketi göremiyorum, bu yüzden özellikle mesajlar diye belirttim.

Eray konusunda mesajlarına şaşırdığımı tekrar etmek zorundayım. Bir oyuncunun yetenekli olup olmadığı az çok belli olur. Bu yüzden sorgulanması gereken tahammülsüzlük değil, bu adamın nasıl futbolcu olduğu.

altyapidan cikan en iyi kaleci oldugu icin
yeterli mi hayir degil
onun sucu mu hayir degil
elestirilerin bokunu cikarmak mantikli mi hayir degil
neyine sasiriyosun ki

altyapidan cikan en iyi kaleci oldugu icin
yeterli mi hayir degil
onun sucu mu hayir degil
elestirilerin bokunu cikarmak mantikli mi hayir degil
neyine sasiriyosun ki
Alt yapıdan çıkan en iyi kaleci mi, bilmiyorum takip etmiyorum ama olabilir. Şaşırdığım nokta bu adamın oynarak kendini geliştire bileceğini düşünmen. Bu adam hiç bir zaman öyle bir ışık vermedi, tam aksine gelişmeyi geçtim ne kadar kötü bir futbolcu olduğunu her seferinde gösterdi.

Futbolcu olması onun suçu değil, araştırılması gereken de bu değil. Araştırılması gereken böyle adamlar nasıl A Takıma çıkabiliyor, hatta bir adım daha ileri gidiyorum böyle adamlar nasıl alt yapıya alınıyor.

Bir konuda ise kendisi suçlu. Muslera genç sayıla bilecek yaşta geldi ve son dönem hariç iyi bir performans sergiledi. Dolayısı ile forma şansı çok düşük idi ve buna rağmen - genç - Eray başka takıma gidip oynamayı tercih etmedi. Tekrar ediyorum, ben oynasa bile gelişeceğine inanmıyorum çünkü futbolcu olması bile trajikomik ama belli ki adam kendisi bile inanmıyor.

Alt yapıdan çıkan en iyi kaleci mi, bilmiyorum takip etmiyorum ama olabilir. Şaşırdığım nokta bu adamın oynarak kendini geliştire bileceğini düşünmen. Bu adam hiç bir zaman öyle bir ışık vermedi, tam aksine gelişmeyi geçtim ne kadar kötü bir futbolcu olduğunu her seferinde gösterdi.

Futbolcu olması onun suçu değil, araştırılması gereken de bu değil. Araştırılması gereken böyle adamlar nasıl A Takıma çıkabiliyor, hatta bir adım daha ileri gidiyorum böyle adamlar nasıl alt yapıya alınıyor.

Bir konuda ise kendisi suçlu. Muslera genç sayıla bilecek yaşta geldi ve son dönem hariç iyi bir performans sergiledi. Dolayısı ile forma şansı çok düşük idi ve buna rağmen - genç - Eray başka takıma gidip oynamayı tercih etmedi. Tekrar ediyorum, ben oynasa bile gelişeceğine inanmıyorum çünkü futbolcu olması bile trajikomik ama belli ki adam kendisi bile inanmıyor.

herifle ilgili aklinda kurdugun fikri tekrarlayacakmissin gibi gozukuyor
5 sene oncesine gidip erayi en azindan 2-3 sene kiraya verip gozlem yapamayacagima gore uzatmama da gerek yok

Transfer için KKTC'de bir kulübe gitmiş, oradaki kulüp çok istemesine rağmen sağlık kontrollerinde kanında aids çıkmış. Bir yerde okumuştum ama öyle bir şey okuduğuma eminim.
Eboue, bu iddianın yalan olduğunun Londra'daki kontrollerde de belgelendiğini belirtip bu söylentilerin çıkmasına neden olan KKTC Kulübüne dava açacağını belirtti.
Eboue'nin avukatı KKTC ekibi Türk Ocağı Limasol'a dava açacak. Transferden vazgeçtiğini de belirten Eboue, Limasol'a transfer olmayacak.

Galatasaray da altyapılarda kimler görev alıyordu/alıyor?

Nasıl bir kariyerleri ve nasıl bir birikimleri vardı/var?

Eboue, önceki altyapı görevlilerinden alçak bir seviyede midir? Yada Eboue altyapıya getirelecek bir zihin midir?

Bu soruların cevabı mühim, ki bu soruların cevabı bence Eboue adına müspettir.

Altyapımıza adam akıllı bir sistem getirmeden, ha Eboue olmuş ha Ahmet.

Bir sahiplenme olayı, nötr.

Son düzenleme:
Üst Alt