EC 15/16 Final M:1 | Strasbourg 66-62 Galatasaray Odeabank | M.S | 22 Nisan | NTV Spor - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:1 | Strasbourg 66-62 Galatasaray Odeabank | M.S | 22 Nisan | NTV Spor

Gençler iyi misiniz siz ? Mis gibi skorla dönüyoruz, yaptığınız yorumları an itibarı ile bir büyük gömdüm kendimi kassam yapamam. Bu rezil takım Ülker'e 21 sayı fark attı evinde. Ha keza Madrid'i de evinde yendi. Zaten adamların en büyük silahı içeride oynadıkları maçlar. Manzara-i umumiye bu iken siz kupa gitmiş edasıyla ah vah ediyorsunuz. Bu arada ilk sizin mesajlarınıza denk geldiğim için sizin mesajlarınızı alıntıladım. Aynı şekilde enseyi karartan tüm karabataklar içinde geçerli bu söylediklerim. Takım şampiyon olmuştur hepimize hayırlı olsun. Öptüm gözlerinizden :D

Abi orası öylede gerçekten isteseydik kupayı bu maçta garantilemiştik ve ipekçide güle oynaya bitirecektik.

Bende ellerinden öptüm

Gençler iyi misiniz siz ? Mis gibi skorla dönüyoruz, yaptığınız yorumları an itibarı ile bir büyük gömdüm kendimi kassam yapamam. Bu rezil takım Ülker'e 21 sayı fark attı evinde. Ha keza Madrid'i de evinde yendi. Zaten adamların en büyük silahı içeride oynadıkları maçlar. Manzara-i umumiye bu iken siz kupa gitmiş edasıyla ah vah ediyorsunuz. Bu arada ilk sizin mesajlarınıza denk geldiğim için sizin mesajlarınızı alıntıladım. Aynı şekilde enseyi karartan tüm karabataklar içinde geçerli bu söylediklerim. Takım şampiyon olmuştur hepimize hayırlı olsun. Öptüm gözlerinizden :D

Aslında biraz tuhaf bir takım. Euroleague'den elendikten sonra Eurocup'ta içerde yenilip dışarda kazanarak ilerlediler garip bir şekilde. Ama biz döngüyü bozacağız. :)

Basketbolda deplasman maçlarında kapalı bir salon olmasından dolayı seyircinin etkisi futbola göre daha baskındır. Bu sebeple savaşan, isyan eden, sert ayakta kalabilen oyunculara sahip takımlar deplasmanlarda atmosfereden daha az etkilenir.

Mc Collum, Schilb gibi oyuncular baskı altında panikleyip takımın da düzeninin bozulmasına sebep oluyor. Top kayıpları yaptıkça hızlı hücumla basket yiyip dağılıyoruz. Ataman burada en fazla bir mola alabilir. Maalesef karşı bir oyunumuz yok bu tip durumlarda. Sinan ve Green'in formsuzluğu sebebiyle ve uzun rotasyonumuzun da darlığı sebebiyle kısır döngüye giriyoruz deplasmanlarda.

Bunu ancak seneye 2-3 transferle aşabiliriz. Takımımız kötü değil ama baya baya defolu, daha dengeli oyuncular ile seneye bu takım Euroleague'te kafaya oynayabilir. İnşallah da şampiyon oluruz İstanbul'da seyircinin baskısı ile.

Bu dediklerinin doğru fakat.2 takım arasında bariz kalite farkı var.Ben hocadan da kaynaklandıgını düşünüyorum.İyi bir hücüm planı yok takımın.İçerde gaza gelerek filan alıyor ama deplasmanlarda olmuyor işte.7 8 sayı öndeyiz bir bakıyorsun 2 dakka içinde 3 sayı geri düşmüşüz.Bu kadar inişler çıkışlar olmaması lazım.

Arkadaşlar 4 sayı başarı falan değil. Rakip kendi sahasında son 4 Eurocup maçını da kazanamadı. Kadrolarından sadece Beabouis'i alırım diğerleri Royal Antep'de anca oynar.

Bu takım maç sonlarını kötü oynuyor. Gran Canaria'yı Allah'ın yardımıyla eledik orası ayrı.

Merak etme güle oynaya olucak zaten 4 farkı niye böyle büyütüyorsunuz istemesek bile 10 fark atarız burda.

sorun yenilgi değil renktaş.. kupayı abdi ipekçide kaldıracağız en ufak bir şüphem yok.. sorun deplasman fobisi.. her deplasman bir takım saçmalar mı ?

eğer bu deplasmanlarda saçmalama alışkanlığımız gelecek sezon Eurolig'te devam ederse işimiz zor..

Neyse Şampıyonluk Yakın ! iyi forumlar

Arkadaşlar 4 sayı başarı falan değil. Rakip kendi sahasında son 4 Eurocup maçını da kazanamadı. Kadrolarından sadece Beabouis'i alırım diğerleri Royal Antep'de anca oynar.

Bu takım maç sonlarını kötü oynuyor. Gran Canaria'yı Allah'ın yardımıyla eledik orası ayrı.

Bence de pek kaliteli bir kadroları yok. Ama biz de pek iyi sayılmayız. Bir kaç oyuncu dışında pek de yüzüne bakılır bir kadromuz yok. :D

Ama eleştiriye katılıyorum. Sadece maç sonuyla sınırlı değil bu durum. Bazı anlar tamamen donuyoruz.

Yine de rövanşı kazanalım yeter. Seneye daha iyi takım kurarız inşallah.

Sonuç bence final maçı için güzel... Karşı takım da finale gelmiş küçümsemek anlamsız. Büyük ihtimalle kupayı alırız.

bugün bu takımla fb,efes,daçka,karşıyaka,banvit oynasaydı hepsi kazanırdı kazmalığımızdan verdik maçı ergin hocadada ne sinan sevdası varmış uzun süre oyunda kaldı

sorun yenilgi değil renktaş.. kupayı abdi ipekçide kaldıracağız en ufak bir şüphem yok.. sorun deplasman fobisi.. her deplasman bir takım saçmalar mı ?

eğer bu deplasmanlarda saçmalama alışkanlığımız gelecek sezon Eurolig'te devam ederse işimiz zor..

Neyse Şampıyonluk Yakın ! iyi forumlar

Kadromuz kötü ümit en büyük sorun bu :) Gerekli transferler yapılmazsa euroligde başarı imkansız

sözlerime başlamadan önce takımımızın şampiyonluğu hayırlı olsundur ANCAAAAAAAAAAAAAAAK
bu takımın bu seneki deplasmandaki karaktersizliğinden yıldım
resmen beni deplasmanda izleme karın ağrısıyım diye bağırıyor
bu kadar saçma maçlar çıkarılamaz kardeşim
tamam eurocup direk buna uygun bir sistem
yani dışarda 10 fark da yesen evde BÜYÜK GS TARAFTARI sana yardım ediyor
ama kardeşim
PLAYOFF usülü olan TSL finallerinde ne halt yiyecen @staff
neyse bizim amacimiz euroleague'di
bunu gerçekleştirdik diyebiliriz
am'velakin seneye deplasman özürlü takım kurma hocam :heart:

Üst Alt