EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ!

bizi bu maça sokmayacak ykurulu'na gelsin
93bd68618b5ab239ee9dd17eab35b3ac.jpg

İlk maçtan önce de yazmıştım. Çok garip takımlar. Hatta bizden bile garip takımlar. Bunda en büyük etken istikrarsız olmaları ve iç/dış saha avantajlarını terse kullanmaları.

Grup maçlarından sonraki eleminasyon turlarında deplasmanlarda 3 galibiyet almışlar. Kendi sahalarındaki 3 maçta 2 yenilgi bir beraberlik almışlar. Bu biten maçla beraber Eurocup'da 4 maç aradan sonra iç sahada galibiyet aldılar.

Deplasmanlarda kaos basketbolu oynuyorlar. Yani kendi oyun sisteminden çok rakibin zayıf yönlerine karşı bir oyun anlayışına sahipler. Özellikle 4 sayılık averaj onlar için büyük etken. Allah korusun eğer ilk yarıyı önde kapatırlarsa biraz zor çeviririz. İlk periyottan vitesi artırıp +8/9 farkı sabit kılmalıyız.

Schilb bu maçın kilit ismi. Evdeki maçlarda patlayıcılığı sayesinde birden coşmaya başlayabiliyor. Onu ilk dakikalarda devreye sokmak lazım, gerisi kendiliğinden gelir.

Yalnız şu maça basketbol taraftarının gelemeyecek olması büyük skandal. Son dakikalarda maç istediğimiz şekilde gitmezse torpilli üyeler bağırır artık (!)

Renktaş dikkat et kendine yav, zorlama kendini bu kadar. Yaş kaçtı bu arada?
Yaş 27 ustam zaten biraz sıkıntı var bende birde maç heyecanıyla bu hale geldim.
Aman Mert dikkat et kendine kardeşim ya. Gencecik adamsın Allah korusun n'olur n'olmaz.

Yaş kaçtı senin? Şeker falan yok dimi?
27 yok Gokhanim kalp kapaginda sarkma var birde stres oldukmu böyle maç olayina falan bagzen atak yapiyor.
foto trollük amacıyla atılmadıysa üzücü.Değer mi anasını satıyım.
Yok renktas trolluk değil artık istem dışı olmuş hemen heycan yapiyoruz.

Sağolun büyük Galatasaraylilar ilginizie alakaniza taburcu olduk Allaha çok şükür.

Son düzenleme:
Çok stres yapmayıp rahat oynarsak 20 sayı fark yaparız en az.Stres yapsakta 4 sayıyı rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

Yaş 27 ustam zaten biraz sıkıntı var bende birde maç heyecanıyla bu hale geldim.

27 yok Gokhanim kalp kapaginda sarkma var birde stres oldukmu böyle maç olayina falan bagzen atak yapiyor.

Yok renktas trolluk değil artık istem dışı olmuş hemen heycan yapiyoruz.

Sağolun büyük Galatasaraylilar ilginizie alakaniza taburcu olduk Allaha çok şükür.

Aman hocam Allah korusun. Kendini korumaya dikkat et hocam. Sağlık çok önemli

Üst Alt