EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Final M:2 | Galatasaray Odeabank 78-67 Strasbourg | MS | 27 Nisan | ŞAMPİYONUZ!

dogusun kac mesela dr arslan
Bizim ana rakibimiz Ülkerspor ve arada ciddi bir uçurum var bütçe olarak

Ayrıca Doğuş bile çok lükse kaçan bir takım onlardan da gerideyiz bu konuda

Yönetim adam gibi lobi yapsa hiç değilse Telekom ile birleşme olur ve 15 milyon dolar civarında bütçelerle yine daha kolay mücadele edebiliriz ülkersporla
EL'de de başarılı oluruz tekrardan

Son düzenleme:
12-13,13-14'te bütçemiz Fb ile yaklaşık aynıydı diye biliyorum.Geçen senede bütçemiz fena değildi ama paralar ödenmeyince kadro dağıldı.Sadece bu sene aşırı küçülttük.Fb'nin bütçesini aşırı abartıyorsunuz gibi.

ne biliym ben ya soruyorum bize 10 milyon dolar yetmiyosa bu heriflerin butcesi kac acaba diye
laboralin butcesi falan kac mesela final 4a kalmislar

Efes ve fener en çok sonra doğuş geliyor işte. Doğuştan pek emin olmasam da 15 milyon üstü diye biliyorum . Laboral'ı bilmiyorum şimdi ne desem yalan olur ama öyle 20 milyonu geçmez. Kuban mesela çok yatırım yaptı , csk yıllardır yapıyor . Kuşları Ülker babalarından biliyorsunuz zaten .

12-13,13-14'te bütçemiz Fb ile yaklaşık aynıydı diye biliyorum.Geçen senede bütçemiz fena değildi ama paralar ödenmeyince kadro dağıldı.Sadece bu sene aşırı küçülttük.Fb'nin bütçesini aşırı abartıyorsunuz gibi.

Hayır yanlışınız var . Doğrudur şampiyon olduğumuz sene ve geçen sene bütçe bizim için çok fazlaydı , hele ilk sene 18 civarıydı lakin ülkerin o iki senedeki kadrosu da ortalama 6 milyon daha fazlaydı . Ha 5 6 milyon fark az diyorsanız Takdiri size bırakıyorum .

şu an bütçe 6 milyon onumuzdeki yıl artacaktır kesin zaten onemli olan takım olabilmek medical parkla şampiyon oldugumuzda 7-8 civariydi bütçe bi sonraki sene liv hospitalle de aynıydı f8 yaptık,şampiyonlugumuz calındı geçen seneyi zaten saymıyorum

Hayır yanlışınız var . Doğrudur şampiyon olduğumuz sene ve geçen sene bütçe bizim için çok fazlaydı , hele ilk sene 18 civarıydı lakin ülkerin o iki senedeki kadrosu da ortalama 6 milyon daha fazlaydı . Ha 5 6 milyon fark az diyorsanız Takdiri size bırakıyorum .

Fb'nin bütçesi 20'yi geçmez bu sene bence.Geçen sene çok daha fazla harcamışlardı.2013 ve 2014'te Fb'nin 25 falan mıydı bütçesi?Fener'inkini tam bilmiyorum ama bizimki belli Dursun açıklamıştı divanda.2013 ve 2014'te gayet yeterliydi bütçemiz.Zaten ilk sene şampiyonluk geldi.2. senede Euroleague'de çeyrek final oynadık ve ligde 2. maç hakemin adiliği tutmasa 2 sene üst üste lig geliyordu.

Ismail Senol@ismailsenol 9 Mar
GS Basketbolu bütçeleri:
2013: 20.5 milyon $ (39.1 mil. TL)
2014: 20.5 milyon $ (45 milyon TL)
2015: 10.5 milyon $
2016: 6 milyon $

Fb'nin bütçesi 20'yi geçmez bu sene bence.Geçen sene çok daha fazla harcamışlardı.2013 ve 2014'te Fb'nin 25 falan mıydı bütçesi?Fener'inkini tam bilmiyorum ama bizimki belli Dursun açıklamıştı divanda.2013 ve 2014'te gayet yeterliydi bütçemiz.Zaten ilk sene şampiyonluk geldi.2. senede Euroleague'de çeyrek final oynadık ve ligde 2. maç hakemin adiliği tutmasa 2 sene üst üste lig geliyordu.

GS Basketbolu bütçeleri:

Aziz sene başı kendi açıkladı . Geçen sene Ülker bize çok para verdi bu sene isim Hakkından çekildikleri için 20 milyon civarı bütçemiz olacak ve 28 milyondan 20 milyona düşeceğiz sesi. Bunu ben dinledim yani okumadım . Bence bizim forumda fenerin kadrosunun 15 olduğunu sanan çok var . Bizim bütçelere gelince zaten yukarıda yazdım yani İsmail Şenol'un yazdıkları doğru.

GS Basketbolu bütçeleri:

OZEL - POTADA DEV BİRLEŞME | Basketbol, Basketbol Haberleri, basketbol Dunyası, Basketbol Macı

Fenerin bütçesi düşmez. Biz 1 tane bile adam akıllı sponsor yaratamazken ülkerden sonra bir de doğuştan destek alacaklar bunlar

Ben basketbol çok az oynadım ama futbol her hafta oynarım , bana deseler bir gün boyunca basket mi izlersin basket mi ? Basket derim . Bu branş çok zevkli ve taraftar çok itici bir güç. Futbolda bu yok iyiysen bir yere kadar taraftar dayanıyor . O yüzden şu basket şubesi ne zamanki ayrı bir Başkan'ı bütçesi kısaca PROFESYONEL olursa o Zaman gözüm açık gitmez. Biliyorum ki 20 sene sonra bu ülkede futboldan çok basketbol programları maçları olacak ve bizde öncülerinden olacağız .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben basketbol çok az oynadım ama futbol her hafta oynarım , bana deseler bir gün boyunca basket mi izlersin basket mi ? Basket derim . Bu branş çok zevkli ve taraftar çok itici bir güç. Futbolda bu yok iyiysen bir yere kadar taraftar dayanıyor . O yüzden şu basket şubesi ne zamanki ayrı bir Başkan'ı bütçesi kısaca PROFESYONEL olursa o Zaman gözüm açık gitmez. Biliyorum ki 20 sene sonra bu ülkede futboldan çok basketbol programları maçları olacak ve bizde öncülerinden olacağız .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaten "bir gün boyunca basket mi izlersin yoksa basket mi izlersin?" sorusuna ancak cevap olarak basket denir :D

(Şaka bir yana orada basket ve futbol demek istediğini biliyorum )

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

GS Basketbolu bütçeleri:

ismail senol yanlis anlamis o günkü genel kurulda bu rakamlar zarar olarak verildi nereye bütçemiz 20 milyon dolar oluyor ya ergin hoca 2013 te soylemişti hatta iyi hatırlıyorum bütçemiz 7-8 milyon dolar civari diye 2012 de bjkdeyken de milangaz aynı rakamı alıyoduk falan dedi yani özetle bunlar zarar ettgimiz rakamlar

ismail senol yanlis anlamis o günkü genel kurulda bu rakamlar zarar olarak verildi nereye bütçemiz 20 milyon dolar oluyor ya ergin hoca 2013 te soylemişti hatta iyi hatırlıyorum bütçemiz 7-8 milyon dolar civari diye 2012 de bjkdeyken de milangaz aynı rakamı alıyoduk falan dedi yani özetle bunlar zarar ettgimiz rakamlar

Bütçe 7-8 milyonken neden 20 milyon harcandı peki?

Üst Alt