EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ

Dün maçı kaçırdığım için uzgundum şimdi maçın full özetini özledim bu maçı nasıl kaçırmışim ben :( :(

Efsane maç olmuş, hani turu geçtik ama bu maçtan müthiş bir öykü çıkar. Harika bir maç olmuş. Ergin hocadan tüm oyunculara bu gururu yaşattıklari için çok teşekkür ediyorum. Yine ilk leri yapmaya devam ediyoruz. Müthiş birşey :) :) Umarım kupayı da alırız.

Dursun bu başarıyı ustlenecek ya o na üzülürüm bak.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten hiç mi payı yok,tamamen vasıfsız bir adam mı Dursun başkan?

Her yaptığı mı kötü,hiç mi olumlu bir işi/vasfı yok?Saygı duyuyorum ama...

Mutlaka yaptığı azda olsa iyi şeyler vardır ama genel anlamda yaptığı çoğu şey rezillik. Şİmdi bunları bana saydırmazsın umarım:)

Basketbol şubesine düzgün bir sponsor bile bulamayan, gereksiz futbolculara zam yaparken basketbol şubesinin imkanlarını kısan birisi bu başarıda hak payı yoktur bana göre. Bu başarının en büyük sahibi Ergin hocam sonra oyuncular ve muhteşem taraftarlardır.

Mutlaka yaptığı azda olsa iyi şeyler vardır ama genel anlamda yaptığı çoğu şey rezillik. Şİmdi bunları bana saydırmazsın umarım:)

Basketbol şubesine düzgün bir sponsor bile bulamayan, gereksiz futbolculara zam yaparken basketbol şubesinin imkanlarını kısan birisi bu başarıda hak payı yoktur bana göre. Bu başarının en büyük sahibi Ergin hocam sonra oyuncular ve muhteşem taraftarlardır.

O yaptıklarına yönetimin acemiliği diyemez miyiz peki?

micov nasıl bi adamsın şaştım kaldım. maçı kurtaran sayıyı da bloğu da yaptı ama o anda bile sanki hiç bişey olmamış gibi hala soğukkanlı.

Üst Alt