ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM!

Cevap: ECK | F.Ülker - Galatasaray | 12 Ekim | 18.30 | Sports TV

bende çok güveniyorum takımımıza...zaza transferinden sonra müthiş işler yapacağını düşünüyorum oktay hocanın,çünkü tek ihtiyacaımız olan daha kalın bir 5 numaraydı,onuda zazayla doldurduk....bugünse bence kazanacağız bırakmayacağız fenere kupayı.....

şimdi en güzel soruya gelirsek.....sports tv diye bi kanalı ilk defa duyuyorum kimin kanalı bu renkdaşlar:D

bende çok güveniyorum takımımıza...zaza transferinden sonra müthiş işler yapacağını düşünüyorum oktay hocanın,çünkü tek ihtiyacaımız olan daha kalın bir 5 numaraydı,onuda zazayla doldurduk....bugünse bence kazanacağız bırakmayacağız fenere kupayı.....

şimdi en güzel soruya gelirsek.....sports tv diye bi kanalı ilk defa duyuyorum kimin kanalı bu renkdaşlar:D

dsmart 84. kanal digiturkte var ama kaç ta cıktıgını bilmiyorum

Bizim biletler bitmiş. Maça gelmek isteyen kuş tribününden bilet alsın. Bizim tarafa geçerler maç esnasında..

aynen onların biletleri cok az satılmış yüklenmek lazım

Fenerin biletlerine yüklenin bize ayrılan biletler bitti.

Kayseri'de olmak vardı ama şartlar işte...

Maça gelirsek;basketbolu takip edeli şahsi görüşüm ilk defa kadro olarak rakipten aşağı değiliz hatta 1 ve 4 numaralarda bariz avantajlarımız var.Nedensiz bir rahatlık var kolay alacakmışız gibi geliyor.Takımı özledik,İpekçi sezonu başlasın artık.

Bizim biletler tükenmiş bile. Basketbola bu ilgi sevindirici. Bir de şu kombine sayısı artsa güzel olacak.

Geçen sene 1 kombinemiz var abimle. Dün de 2 tane kombine almaya gittik ama saha içi bitmiş. Tribün kombinesi alırsan da normal biletlilerle aynı kapıdan giriyormuşsun. Almadık o yüzden.

Emir ve Ömer'in 3'lüklerine engel olursak rahat kazanırız.

tribünler nasıl olacak yarısı bizim yarısı kuşlarınmı olacak. güvenliği sağlayabiliceklermi bari. uzun zamandır yarıya yarı seyircilerin oldugu bir mac hatırlamıyorum. ayrıca bu kanalı normal uydudan izliyebiliceğiz galiba yorumlara bakılırsa

Erkekler Cumhur Başkanlığı Kupası diyor. O yüzden fenerin hiç şansı yok :asd:

Geçen sene 1 kombinemiz var abimle. Dün de 2 tane kombine almaya gittik ama saha içi bitmiş. Tribün kombinesi alırsan da normal biletlilerle aynı kapıdan giriyormuşsun. Almadık o yüzden.

Saha içi kombineleri daha satışa çıkmadan verilmiş zaten. Ama maçlara gitmeyi düşünüyorsanız alın mutlaka. Bu sene erkek-bayan iç sahada 60'a yakın maç oynayacağız lig, play-off ve Euroleague'de. Biletlerde bu sene 10 TL olacakmış söylenenlere göre. 4 katı yapıyor bu da.

Saha içi kombineleri daha satışa çıkmadan verilmiş zaten. Ama maçlara gitmeyi düşünüyorsanız alın mutlaka. Bu sene erkek-bayan iç sahada 60'a yakın maç oynayacağız lig, play-off ve Euroleague'de. Biletlerde bu sene 10 TL olacakmış söylenenlere göre. 4 katı yapıyor bu da.

hadi ya bu sene biletler 10 liraysa kötü olmus gecen sene her mac 5 liraydı :D

Üst Alt