Eden Hazard, Chelsea’ye Veda Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eden Hazard, Chelsea’ye Veda Etti!

47464

UEFA Avrupa Ligi finalinde Arsenal’ı 4-1 yenerek şampiyon olan Chelsea’de maç sonunda bir veda gerçekleşti. 7 yıl önce Fransa Ligue 1 ekibi Lille’den transfer edilen Eden Hazard, İngiliz ekibinden ayrılacağını açıkladı.

Real Madrid ile adı uzun süredir anılan ve kulübün başkanı Florentino Perez’in de adını açıkça söylediği Hazard, final sonrasında, “Sanırım bu bir elveda” diyerek başladığı sözlerine, “Rüyam Premier Lig’de oynamaktı ve bunu 7 yıl boyunca başardım. Kararımı, Chelsea’ye birkaç gün önce söyledim. Her iki takıma da söyledim artık şimdi anlaşmalarını bekliyorum. Futbolda ne olacağını hiçbir zamana bilemezsin. Şimdi yeni bir macera zamanı” şeklinde devam etti.

İngiliz Daily Mail gazetesine göre ise Real Madrid’in Hazard için ödeyeceği miktar 115 milyon Pound…

Chelsea baya açıkta kaldı. Transfer yasağı var. Pulisic iyi oyuncu ama Hazard seviyesinden çok uzakta. Sarri'nin çok sevdiği Dries Mertens güzel otururdu Hazard yerine.

Üst Alt