eden hazard - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eden hazard

Cevap: # Eden Hazard

Mükemmel bir adam fakat bu yasında ne kadar para verirsen ver Avrupa'da oynamıyorsan bu adamı ikna etmen olanaksiz. Genç yıldız icin G.Amerika'ya inmek gerekir.

Angut.com'da her 3 konudan biri Eden Hazard'la ilgili, onlar begendigi adami her ne kadar begenmek istemesem de, Eden Hazard Dehset-ül Vahset bir oyuncu.Bize sira gelene kadar cok takim var gidecegi.30'unda aliriz Arsenal'dan;)

Ünay Aysal'ın hedeflerini gördükten sonra ve transfer konusunda endişelenmeyin dedikten sonra en az 2-3 tane yıldız veya yıldız adayı oyuncu bekliyorum.

25 milyon eder mi? Evet eder. Bizde o para var mı? Yok. Aysal cebinden verecek mi? Hayır. Demek ki alamayız. :D

Ayrıca borçlanarak alınacaksa eğer ben 12 Milyon€ Gökhan İnler'e, 10 Milyon€ Akinfeev'e geri kalanı 3 Milyon€'yu da Şampiyonluk primi veririm daha mantıklı olur:D

İmkansız ötesi.30m verseler bile hazard gelmez çünkü seneye avrupa da yokuz.Gelip de napsın?

Ünay Aysal'ın hedeflerini gördükten sonra ve transfer konusunda endişelenmeyin dedikten sonra en az 2-3 tane yıldız veya yıldız adayı oyuncu bekliyorum.

Hazard tam olarak yıldız değil yalnız,Süpernova falan.

-Hazardcım,Galatasaray senden görev bekler.Ünal Aysal seni takımında görmek istiyormuş.Kendisinin Belçika'yla acayip bağlantıları varmış.

-Vallaha mı?

Türk basını tamamen Fenerbahçe'nin veya Galatasaray düşmanlarının elinde bu belli. Ulan 1.5 yıldır, Galatasaray stoperle anlaştı veya orta alana şunu alıyor diye yalan bile olsa haber yapmıyorlar. İlla kanat oyuncusu illa kanat oyuncusu. O kanatlar size gelsin Türk basını.

Üst Alt