Eden Hazard'dan Conte'nin Sistemine Eleştiri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eden-Hazard-Antonio-Conte-563376.jpg

Manchester City karşısında topla çok az buluşmaktan dert yanan Belçikalı yıldız, mevcut futbol anlayışlarıyla bu durumun değişmeyeceğini ifade etti.

Chelsea'ni̇n Belçi̇kali yıldızı Eden Hazard, geçtiğimiz hafta Manchester City deplasmanında 1-0 kaybetti̇kleri̇ lig maçının ardından i̇lgi̇nç açıklamalarda bulundu. Hazard, mücadele süresi̇nce topa çok az dokunduğunu beli̇rterek; bi̇r anlamda menajeri Antonio Conte'ni̇n oyun anlayışına eleşti̇ri̇ geti̇rdi̇.

City'ni̇n 902 pasla Premier League rekoru kırdığı karşılaşmada topa sadece 31 kez temas edebi̇len Belçi̇kalı futbolcu, "Manchester Ci̇ty maçı bi̇tti̇ği̇nde kendimi çok koşmuş ve yorgun hi̇ssedi̇yordum, ama neredeyse hi̇ç top oynamamıştım. Maçı üç saat boyunca oynasak topa dokunamayabi̇li̇rdi̇m. Bu çok acı bi̇r durum" i̇fadeleri̇ni̇ kullandı.

Manchester City maçına hücum hattının en i̇leri̇ ucunda başlayan Hazard, 78. daki̇kada Olivier Giroud oyuna dahi̇l olana dek forvet olarak görev yapmıştı. Chelsea karşılaşmayı kaleye i̇sabetli̇ şut çekemeden tamamlarken, Conte oyun anlayışına yöneltilen eleştirilerle ilgili olarak "Manchester City'ye karşı açık oynayıp 3-4 gol yemeyi̇ bekleyecek kadar aptal deği̇li̇m." değerlendirmesinde bulunmuştu.

Eurosport

-Conte oyun anlayışına yöneltilen eleştirilerle ilgili olarak "Manchester City'ye karşı açık oynayıp 3-4 gol yemeyi̇ bekleyecek kadar aptal deği̇li̇m." değerlendirmesinde bulunmuştu.

Diğer rakiplere karşı çok açık oynuyorsun ya
:D

:asd22:

Mesela Drinkwaterı almak yerine Chalobahla devam etseydi çok mu kötü olurdu
Nerdeyse hiç seyretmedim onu.

Drinkwater aslında fena topçu değil, bu sezon seyrettiğimde beğendim de Chelsea'nin asıl sorunu tamamen Hazard ve Willian'a bakmaları gibi. Arada da Pedro yahut Fabregas.

Tamam, şampiyon olmuş bi takımın var ama sezona iyi başlamadın, bi ara seri yakaladın ama devamı gelmedi... Böyle durumlarda hocaların aynı şeyi bıkmadan denemeye devam edip farklı sonuçlar beklemelerini anlamıyorum. Aklıma şu geliyor:

YouTube

Forumda dusunuldugu kadar iyi bir oyuncu oldugunu dusunmuyorum ben Hazardin... Kotu oyuncu degil ama bariz Overrated bi oyuncu

Nerdeyse hiç seyretmedim onu.

Drinkwater aslında fena topçu değil, bu sezon seyrettiğimde beğendim de Chelsea'nin asıl sorunu tamamen Hazard ve Willian'a bakmaları gibi. Arada da Pedro yahut Fabregas.

Tamam, şampiyon olmuş bi takımın var ama sezona iyi başlamadın, bi ara seri yakaladın ama devamı gelmedi... Böyle durumlarda hocaların aynı şeyi bıkmadan denemeye devam edip farklı sonuçlar beklemelerini anlamıyorum. Aklıma şu geliyor:

YouTube

oha yaw bu better call sauldaki mexican herif deilmi yaw !!

Muazzam bir yetenek ama bos konusuyor

Pep guardiola ile calissa basarisiz olunan bir sezonun ardindan ona da sallar

Üst Alt