Edin Visca Fenerbahçe'ye Doğru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Edin Visca Fenerbahçe'ye Doğru

edinvisca-basaksehir-fenerbahce-640B.jpg

Başakşehir kulübü kanat oyuncusu Edin Višća nın fenerbahçe ile anlaşmaya yakın olduğu ve
Fb TD. P. Cocu nun da PSV Eindhoven deki sistemini burada da uygulamaya çalıştığına dair haberler yoğunlaşıyor.

Eğer bu transfer gerçekleşirse şampiyonluk adayları 5 den 4 e iner ve fenerbahçenin şansı biraz daha artar gibime geliyor.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fener'de Atıf vol2 olur

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok beklersin...:D Adamın başakdaki 7. sezonu ve her sene yükselen bir istikrarı var....

Ama haklı olabileceğin tek bir nokta var, onun da visca yla değil; tamamen febeşlerin bir futbolcu mezbahası olmasıyla doğrudan ilgisi var..

Çok beklersin... Adamın başakdaki 7. sezonu ve her sene yükselen bir istikrarı var....

Haklı olabileceğin tek bir nokta var, onun da visca yla değil; tamamen febeşlerin bir futbolcu mezbahası olmasıyla doğrudan ilgisi var..

Ben Visca kötü futbolcu dediğimi hatırlamıyorum. Fener'de Atıf vol2 olur diyorum fener Visca'yı köreltir ve Şeşu'ya evrilir.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz alalım yazınca çöp fener bşkş isteyince hazard a dönüşüyor adam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O kadar süre o takımda kalması bile saçmalık. Bir ara Sevilla ile de ismi anılıyordu. 1-2 üst takımlarda oynamayı çoktan hak etmişti. Yanlış kariyer planlamasına kurban gitti sanki. Proje takımına kapılıp gitti. Bu arada konuya gelirsek, Fenerbahçe hem alamaz, hem de Başakşehir satmaz.

Üst Alt