GSC Scout - # Edin Višća - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Müthis bir alinti olmus, kusura bakmayin 2 gol atarak müthis yetenekli oldugunu kanitlamistir.

Acaba bizim aldigimiz adamlar kac gol atmisti bu ligte örnegin Amrabat ve Donk'lar..

:red:

Sorun orda oynamak degil, Galatasaray da oynamak. Bknz Donk. Bknz Amrabat.

Kuyruk acisi var heralde olayi bildigin halde gündeme getirmene bakilirsa :)

Son düzenleme:
Müthis bir alinti olmus, kusura bakmayin 2 gol atarak müthis yetenekli oldugunu kanitlamistir.

Acaba bizim aldigimiz adamlar kac gol atmisti bu ligte örnegin Amrabat ve Donk'lar..

Amrabatın 16 golle oynadığı bir sezon gösterebilir misin ?

herif sevillaya gidio
kuyruk acin varsa sevilla yonetimiyle giderebilirsin

Amrabatın 16 golle oynadığı bir sezon gösterebilir misin ?
7 gol, 9 assist'lik performansini hatirliyorum örnegin. Bu performansinin yarisini bizde gösterdimi? Birak istatistikleri, oyun anlamda bile katki saglamadi.

Donk stoper olmasina ragmen ayni. Kasimpasa'da orta saha da reis gibi oynuyordu, Besiktas'a fln golleri yaziyordu, peki bizde nasil oynuyor?

Anadolu kulüplerinde oynamak Galatasaray oynamakla ayni degildir, bunu neden israrla anlamak istemiyorsunuz? Daha kac transfer örnegi olacak anlamaniz icin? Tabi bu her oyuncu icin de gecerli degildir, onu bir kenara yazalim. Ama agir risktir ordan oyuncu almak.

herif sevillaya gidio
kuyruk acin varsa sevilla yonetimiyle giderebilirsin
So what?

Biraz bi geriye gidelim yahu :) Senin Konoplyanka konusunda attigin o REZIL yorumlari bir ortaya cikaralim mi? He istermisin? Ayni adam Konoplyanka Sevilla'ya gitti..

Simdi benim de mi ehehehehehehe Hayri bak begenmedigin adami Sevilla aldi ondan sen haksizsin mi demem gerekiyor?

Gecelim..

Amrabat ve Donk beklenen performansi göstermedi diye Viscaya laf atmak salakliktir diye düsünüyorum

klasik cahil almanci zihniyeti

7 gol, 9 assist'lik performansini hatirliyorum örnegin. Bu performansinin yarisini bizde gösterdimi? Birak istatistikleri, oyun anlamda bile katki saglamadi.

Donk stoper olmasina ragmen ayni. Kasimpasa'da orta saha da reis gibi oynuyordu, Besiktas'a fln golleri yaziyordu, peki bizde nasil oynuyor?

Anadolu kulüplerinde oynamak Galatasaray oynamakla ayni degildir, bunu neden israrla anlamak istemiyorsunuz? Daha kac transfer örnegi olacak anlamaniz icin? Tabi bu her oyuncu icin de gecerli degildir, onu bir kenara yazalim. Ama agir risktir ordan oyuncu almak.

Topçu kendini belli eder

Bakambu gibi Visca da bu ligden alınacak topçular içerisinde

Sen gider ligdeki en mal adamları alırsan tabi böyle ön yargı oluşur

Al bakalım Visca,Badou gibi adamları o önyargı nasıl kalkıyor

Topçu kendini belli eder

Bakambu gibi Visca da bu ligden alınacak topçular içerisinde

Sen gider ligdeki en mal adamları alırsan tabi böyle ön yargı oluşur

Al bakalım Visca,Badou gibi adamları o önyargı nasıl kalkıyor
Buna yine anlayis gösterebilirim yukarda kazik desem de. Orasi ayri. Dogru topcuyu sececeksen bu ligten de olabilir. Ama iste risk dememin sebebi bizim as kanat oyuncumuzun olmamasi.

So what?

Biraz bi geriye gidelim yahu :) Senin Konoplyanka konusunda attigin o REZIL yorumlari bir ortaya cikaralim mi? He istermisin? Ayni adam Konoplyanka Sevilla'ya gitti..

Simdi benim de mi ehehehehehehe Hayri bak begenmedigin adami Sevilla aldi ondan sen haksizsin mi demem gerekiyor?

Gecelim..

ne yorumu konoplyankayla ilgili ya, meteyle tshak gecmek icin yazdigimiz msjlari mi diyon
herifi izleyince begenmistim hatta oraya da yazdim iyimis bu herif diye. karsilastirmaya gel
senin super ligden topcu alinmaz diye kicindan uydurdugun lafi highlight ediyorum
viscanin oyunu neden buyuk takima uymaz izah et
amrabat alinirken cok kisi genis alan topcusu demisti mesela
visca neden uymaz IZAH et, super ligde oynuyor almayalim harici
her boku da biliyomus gibi gezme forumda, taraftar soyle taraftar boyle diye

ne yorumu konoplyankayla ilgili ya, meteyle tshak gecmek icin yazdigimiz msjlari mi diyon
herifi izleyince begenmistim hatta oraya da yazdim iyimis bu herif diye. karsilastirmaya gel
senin super ligden topcu alinmaz diye kicindan uydurdugun lafi highlight ediyorum
viscanin oyunu neden buyuk takima uymaz izah et
amrabat alinirken cok kisi genis alan topcusu demisti mesela
visca neden uymaz IZAH et, super ligde oynuyor almayalim harici
her boku da biliyomus gibi gezme forumda, taraftar soyle taraftar boyle diye
Puhahahahahahahahahahaha

Amrabat icin acik alan oyuncusu diyen cok kisi mi? Dalga mi geciyorsun arkadas o günleri görmesek yedireceksin. Asagi yukari 5-7 kisi istemiyordu adami belli sebeplerden dolayi. Onlarin arasinda senin oldugunu hatirlamiyorum, hatta kanatlar Amrabat-Aydin olsun diyen bir Hayri hatirliyorum aksine.

Süper Lig'ten oyuncu alinmaz demem benim uydurmam degil, 90% böyle düsünüyor. Bu ayrica sadece bizim aldigimiz adamlar icin bile gecerli degil. Aldigin 10 adamdan 1-2 zor faydali cikar. Senin kadron eksik iken yine bu ligten transfer yapmak ne kadar dogru olur onu tartismak gerekir.

Visca konusuna kisa gelince; Sen Visca'nin acik alan oyuncusu oldugunu düsünmüyormusun?

Üst Alt