# Ediz Bahtiyaroğlu


Servet gidiyor, 'servet' geliyor

Avrupa'dan bir çok defans oyuncusuyla görüşmelerini sürdüren Galatasaray, sürpriz bir kararla en önemli isimlerinden birini satıyor. Meira'yı sezon ortasında 6.5 milyon euroya Zenit'e satan Sarı kırmızılılar, bu kez de Servet'i Marsilya'ya 8 milyon euro karşılığında vermeye hazırlanıyor. Fransız kulübünün 8 milyon Euro bonservis bedeli teklifi karşısında daha önce düşünmek için süre isteyen sarı - kırmızılıların, teknik direktör Frank Rijkaard'ın da onayını aldıktan sonra teklifi kabul etti.Hollandalı teknik adamın futbol şubesi yöneticilerine ''Servet çok kaliteli bir isim ama söz konusu Galatasaray'ın menfatleri ise ve 8 milyon euro'luk ciddi bir rakam konuşuluyorsa Servet'i verebilirsiniz. Benim böyle bir kaliteli ismin yokluğunda B planım hazır bir iki takviye ile bu boşluğu dolduruz''ifadelerini kullandığı belirtildi.

Sarı kırımızılı yöneticilerin önümüzdeki günlerde Fransız yetkililer ile bir kez daha masaya oturacağı ve Servet transferinin Cuma gününe kadar netlik kazanacağı bildirildi. Futbol şubesi yöneticelilerin Servet'in Marsilya transfer olması halinde defansa biri yabancı biri yerli olmak üzere iki takviye yapacağı, bu oyunculardan birinin Ankaraspor'un stoperi Ediz olduğu ifade edildi.kaynak: Lig TVEdiz'i de beğeniyorum. 1 milyon € civarına Ediz'i bağlayıp, paranın geri kalan 7 milyon €'luk kısmına sağlam bir stoper alacaklar herhalde. hatta biraz daha üzerine ekleyebilirler diye düşünüyorum.
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluServet gittiği takdirde ilk alınması gerekenlerden. Ama vampir ailesi Servet 'ten gelen 7-8 milyon € 'nun kokusunu aldılar. 1 milyon € 'ya bırakırlarsa ne ala.
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluEn azindan 3-4 Milyon isterler...

1 Milyona amatör ligden futbolcu vermezler artik.

O kadar havalandi bizimkiler
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluServet gittiği takdirde ilk alınması gerekenlerden. Ama vampir ailesi Servet 'ten gelen 7-8 milyon € 'nun kokusunu aldılar. 1 milyon € 'ya bırakırlarsa ne ala.

Dünyaca ünlü sırıtışla birlikte, 7 milyon euro'dan kapıyı açar. Fenerin arka bahçesi.. Midem bulanıyor bu siyaset-futbol ilişkisinden.
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluEdiz değil paf oyuncuları için bile o Ankaraspor bizden en az 3m Euro ister.Gökçekler FB'nin Ankara koludur.Karlı transfer bizim için zor bir ihtimal.Ama imkansız değil.
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluAnkaraspor Edizi ucuza verecegini sanmam..Daha dogrusu Türkiyede yerli oyuncu almak için 3M ayırman lazım..Ayrıca Ediz gelip bizde banko oynayacak adamda degil..Zamanla belki.
 
Cevap: # Ediz Bahtiyaroğluizlediğim maçlarda kendine güvenen biri gibi geldi bana. sağlam fiziği var ve mücadeleci.ayrıca belirtmek gerekir ki, zamanında Servet için de "beş para etmez" yorumları vardı. adam fiziğiyle, mücadelesiyle Galatasaray ve Milli Takım'ın değişilmezi oldu. Ediz de aynı etkiyi yapabilir. 1 milyon € civarına alınabilirse de sorun olmaz. en kötü rotasyon oyuncusu olur.
 
Cevap: # Ediz BahtiyaroğluTopa iyi basan,sağlam fiziği olan iyi bir stoper.Servet gitse de gitmese de Eren GÜngör veya Ediz'den birini almalıyız.
 
Üst Alt