# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

e0c91ada78a40743b51e965.jpg

Al Emre'yi ver Ediz'i

Yönetim, Bahtiyaroğlu'na karşılık başkent ekibine Emre Güngör ve para önerecek. Ediz, "Kulüpler anlaşırsa G.Saray'da oynarım" dedi.

Defansa bir de yerli takviye yapmayı planlayan Galatasaray, sezon başında talip olduğu Ankaragücü'nün 23 yaşındaki stoperi Ediz Bahtiyaroğlu için yeniden devreye girdi. Yönetimin, 1.90 boyundaki başarılı savunmacı için başkent ekibine Emre Güngör+ para teklif edeceği öğrenildi.

Sarı-kırmızılıların, istenmesi halinde Serkan Çalık'ı da takas olarak

Ankaragücü'ne vermeye hazır olduğu bildirildi. 2012'ye kadar sözleşmesi süren Ediz, Galatasaray'da oynamayı her oyuncunun isteyeceğini belirterek, "Kulüpler anlaşırsa benim için sorun yok" dedi.

Kaynak: Fotomaç (Savaş ÇORLU)

O zaten ayrı konu ama E.Güngörden yedek olmaz onu bile olamıyor onu gönderip yedeğe Ediz mantıklı olur

Aynen ya emre güngör bu sene ne zaman ihtiyacımız olsa sakatlanıp durdu, adam yedek bile olamadı ya. Artık şu sakatlık sorunu ile uğraşmak istemiyorum ben emre güngör gönderilse iyi olur bencede...

emre güngör - emre asık gidecek

onların yerine ediz gelmeli bence iyi yedek olur

servetin yanına da hep dediğimz teknik hızlı topu oyuna iyi sokabilen bir yabancı defans

ve de bir forvet bu isim m.pektemek olabilir...........

Sakatlarla ugrasmak yerine saglam adamlarka ugrasalim

Artik biktik bu sakatliklardan saglam adam alalim

Ediz gelsin ardindan bir stoper daha rahatlaziz biraz olsun

6 yıl olmuş be .. Mekanı cennet olsun
Ayrıca hakaretler olmuş bi düşündüm de çok mu büyütüyoruz şu futbolu gözümüzde? Üzüldüm

Son düzenleme:
Üst Alt