# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

Ben önce Eren'i tercih ederim çünkü ilk 11 oynama ihtimali yüksek olmalı gelecek stoperin. Eren en azından daha hazır bir oyuncu. Yanına da tecrübeli bir yabancı ile bence oturur savunma hattı. Eren'e çok abartılı bir ücret isterler ve düşürmezlerse Ediz düşünülebilir. Gerçi kendisini çok iyi izlediğimi söyleyemem ama güvendiğim isimler olumlu konuşuyor hakkında.

Eren'e 4'ten fazla isteyeceklerine eminim. Eren'i unutalım ya da fahiş bir bedel ödeyelim. Ediz en mantıklı transfer olur şu anda. fizik olarak çok iyi. 2 milyon €'dan fazla olacağını zannetmem. onu da 1 milyon € + 1 oyuncuya bağlarız.

Eren gungor icin sadece kayserisporu degil ilk once Eren gungoru ikna etmemiz lazim.. bunu basardiktan sonra kayserispor illah kontratin var mecbur oynuyacaksin dese bile ortalik karisir.

eren ilk tercihim turkcell super lig den olmazsa... ben murat ve semihe guvenirim.

Eren bence ikna olur. Rijkaard ve üst düzey bir teknik ekiple çalışacak, forma şansı herhangi bir büyüğe göre çok daha fazla. Para zaten sorun olmaz. Renklere de alışkın :)

Ediz hiç bizde oynayacak adam değil.Büyük takımda oynayacak hiç bir artı özellği yok

Ediz siradan bir topcudur. Servet'in yerini o mu dolduracak? Servet'in tirnagi olamaz..

Servet için de aynı lafları duymuştuk.

Ediz hiç bizde oynayacak adam değil.Büyük takımda oynayacak hiç bir artı özellği yok

nereden biliyorsun ki? Schalke bu adamı boşuna mı izletiyor?

Ediz yerine 3-4 m euro ya eren gungor alınabilir...

Eren'e 4 milyon € vereceğimize Ediz'i alalım 1 milyon €'ya.

Serhat 1'e Ankaradan adam alamazsın.İmkanı yok.Hele dediğin gibi Schalke falan izletiyorsa Melih asla vermez.

Türkiye´deki göz ünündeki futbolculari alamayiz.

Bunu unutun.Galatasaray yerli bir futbolcuya 3-4 Milyon asla vermez.

Melih´de zaten 1 Milyona kimseyi vermez..

Paraya doymaz o adam..Daha oglunu da en az kendi kadar zengin edecek..

Servet in yerine en az Servet kadar iyi bir oyuncu alınırsa hiç bir sorun kalmaz, E.Aşık E.Güngör S.Kaya var gerktiği zaman H.Balta da oynuyo alınacak türk oyncular bunlarda iyimi çıkacak bu oyunalrın en yaşlısı bu sene bizim en iyi oyuncularımızdan biriydi E.Güngörde 2 sene önceki şampiyon oldumuz sezonda çok iyi oynuyodu iyi bir transfer defanstaki problemleri halleder..

Allah korusun edizde kuş kadar beyin yok..

Ediz 'i fazla takip etmedim, bilmiyorum. Galatasaray futbolcusu olabilecek kapasitede olduğunu da düşünmüyorum... AMA;

Bir futbolcu için bu hakaret yersiz ve gereksiz.

Birgün Galatasaray 'da oynar diye demiyorum bunu, insan olduğu için diyorum. Lütfen gönül süzgecinden geçirmeden, böylesi cümleler yazmayalım...

Hiç kimseyide beğenmiyoruz he (bunlara zamanında Servet, Emre Güngör, Mehmet Topal da dahildi)

Zaten size göre kimse iyi değil 5-6 tane yıldız var onları alalım başka istemeyiz diyorsunuz.

Ankaraspor'un bize adam vereceğini hiç sanmıyorum... Fener'den istediğinin iki katını isterler... eminim..

Üst Alt