Efsanelerimizi Bu Başlıkta Biraraya Getiriyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsanelerimizi Bu Başlıkta Biraraya Getiriyoruz

Cevap: Efsanelerimizi Bu Başlıkta Biraraya Getiriyoruz

ardaturan.jpg
[/URL][/IMG]

Komik isimler efsane diye yazılmış (Arda, Lincoln, İlic ...) Ne başarı yakaladılar ki bu isimler Galatasaray ile.

Efsaneler belli ... Hagi, Metin Oktay, Turgay Şeren, Hakan Şükür, Tugay Kerimoğlu, Ümit Davala, Hakan Ünsal, Hasan Şaş, Kubilay Türkyılmaz, Mondragon, Taffarel, Bülent Korkmaz, Arif Erdem , Suat Kaya, Mircea Lucesku, Fatih Terim ... Bunlar aklıma gelenler.

Komik isimler efsane diye yazılmış (Arda, Lincoln, İlic ...) Ne başarı yakaladılar ki bu isimler Galatasaray ile.

Efsaneler belli ... Hagi, Metin Oktay, Turgay Şeren, Hakan Şükür, Tugay Kerimoğlu, Ümit Davala, Hakan Ünsal, Hasan Şaş, Kubilay Türkyılmaz, Mondragon, Taffarel, Bülent Korkmaz, Arif Erdem , Suat Kaya, Mircea Lucesku, Fatih Terim ... Bunlar aklıma gelenler.

Lincoln'e karşılık yazdım ben onu. Efsane olduğunu da iddia etmedim zaten.

Herkesin " efsanesi " farklıdır. Bu kavramda görece taşır. Olaylara " faşizan " yaklaşmakla bir şey elde edemezsiniz artık anlayın şunu.

Keita'da Lincoln'de benim efsanelerim arasında

Gösterdiğiniz tepkiyi anlamakda çok güç . X futbolcusuna efsane diyince tepki göstermek, şov yapmaktan başka bir şey değil.

Hagi'yi tanımasak efsane diye yutturacaksınız :D

Efsanelik bi olayı yok.Keita'nın da yok.

Efsane kolay olunmuyor.

O kadar fazla varki....Kaleciler:Taffarel, Mondragon

Defans:Emre Aşık,Bülent Korkmaz,Vedat İnceefe,Popescu,Hakan Ü.,Capone,Song,Fatih Akyel(Ben affettim Fatihi),

Orta Saha:Hasan,Okan,Hagi,Ümit,Suat,Ergün,İliç,Keita,Kewell

Forvet:Hakan Ş,Jardel,Ümit,Baros

Üst Alt