Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Bu transfer gerçekten iyi ama şu bir gerçek ki, Beşiktaş çok iyi bir yapılanma içinde. Q7, Simao, Almeida, Guti gibi oyunculardan en az 3'ü kadroda kalırsa takviyelerle birlikte siz düşünün artık.

Bu transfer gerçekten iyi ama şu bir gerçek ki, Beşiktaş çok iyi bir yapılanma içinde. Q7, Simao, Almeida, Guti gibi oyunculardan en az 3'ü kadroda kalırsa takviyelerle birlikte siz düşünün artık.

Takım olamadıktan sonra hepsi fos.Trabzon iyi bi takım olduğu için kim oynarsa oynasın sırıtmıyo.Düşün umut bulut bile sol açıkta sırıtmadı dün

egemen bursadayken ben bizim burdaki arkadaslara keske bize gelse dedigmde bana gülmüslerdi,egemen ve galatasaray diye.simdi bana hak veriyorlar.

Yahu ben diyorum Mersin'e sen gidiyorsun Tersin'e bu transferle ilgili söylemedim sadece, diyorum ki; takviyelerle birlikte çok iyi bir takım olacaklar. İşimiz zor ve en az 4 yıldız futbolcu almamız gerekli. Ligdeki ezeli rakiplerimiz ve hatta Gaziantepspor bile bizden kadro kalitesi bakımından çok öndeler.

Yahu ben diyorum Mersin'e sen gidiyorsun Tersin'e bu transferle ilgili söylemedim sadece, diyorum ki; takviyelerle birlikte çok iyi bir takım olacaklar. İşimiz zor ve en az 4 yıldız futbolcu almamız gerekli. Ligdeki ezeli rakiplerimiz ve hatta Gaziantepspor bile bizden kadro kalitesi bakımından çok öndeler.

Bizim kadro zaten kalitesiz ama kaliteli kadro kurunca da %100 başarı gelecek diye bi şey yok.Bunun en iyi örneği Dortmund.Bayern ile dortmuntun kadrolarını kıyasladığımızda aralarında dağlar kadar fark var ama dortmund bayernin 13 puan önünde

Bizim kadro zaten kalitesiz ama kaliteli kadro kurunca da %100 başarı gelecek diye bi şey yok.Bunun en iyi örneği Dortmund.Bayern ile dortmuntun kadrolarını kıyasladığımızda aralarında dağlar kadar fark var ama dortmund bayernin 13 puan önünde

Ben kaliteli futbolcu almaktan bahsediyorum. Senin söylediğin zaten başka konuları açar. Uzadıkça uzar sakız gibi, sen sadece dediğimi anla yeter. :)

Çok iyi bir yabancı stoper lazım. Bence Servet en iyi yerli stoper.

Ben de bunu söylüyorum. :) Servet gibi kötü bir stoper şu an Türk stoperler içinde en iyi ise diğerlerinin ne kadar kötü olduğunu kestirmek çok zor değil. Egemen iyi stoper değil o yüzden, Servet'in daha kötüsü.

Fenerbahçeli olarak iki açıdan sevindim bu habere; birincisi şampiyonluktaki rakibimiz Trabzonspor'a önemli bir darbe indirir bu haber moral-motivasyon bakımından. İkincisi gelecek sezonki muhtemel rakiplerimizden birinin İ.T-Egemen gibi patlamaya hazır bir savunma göbeği olur. :D

Millet neden telas etmis anlamadim. Bizde zaten Servet ve Gökhan gibi kaliteli iki stoper var. Ihtiyaç durumunda oraya yerlestirebilecegimiz Hakan gibi iyi bir alternatifimiz var. Bize gerekli olan Servet'in yanina yabanci bir stoper.

Millet neden telas etmis anlamadim. Bizde zaten Servet ve Gökhan gibi kaliteli iki stoper var. Ihtiyaç durumunda oraya yerlestirebilecegimiz Hakan gibi iyi bir alternatifimiz var. Bize gerekli olan Servet'in yanina yabanci bir stoper.

Ironi dimi ?

not: Lutfen ironi de yoksa dusup bayilirim .. :)

serveti bilmem ama bjkde oynarkende en çok küfür ettiğim adamdı gökhan zan.gökhan zan stoperse,ben bir şey bilmiyorum.

Tranzonspor dava açacakmış bu haberi yapanlara. Böyle bir şeyin olmadığından bahsediliyor.

Beşiktaş eğer yabancı stoper almaz ise bence de defansı patlak bir defans olur. Her daim şampiyon olan takımların stoperlerinden en az bir tanesi yabancıydı. Bir tek Bursa hariç sanırım. Bizim en son şampiyonluğumuzda önce Song-Servet vardı. Daha sonra Emre G.-Servet oldu. Zaten sonra dikiş tutturamadık.

Üst Alt