Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Beşiktaş, Egemen Korkmaz ile 3 yıllık anlaşmaya vardı ve futbolcuya yıllık 1,1 milyon € ödeyecek. (NTV Spor)

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'da

Mukemmel on uzerinden onluk bir transfer yaptilar . Helal olsun demek lazim . Biz de daha secim yapicaz sonra hoca belirleyecegiz sonra transfere basliyacagiz . Sonra gidip guclerine guc katan takimlarla yarismaya calisacagiz kimse kusura bakmasin ama Galatasaray'dan seneye basari beklemek POLYANACILIK tir .

Piyasadaki tüm kaliteli yerli oyuncuları kaptıracağız bu sene. İşimiz çok ama çok zor.

Bakın herkesin değer yargısı bir olmuyor. "Şampiyonlar liginde oynamak varken BJK'yi niye tercih etsin ki" diye bir soru gerekir normalde.

Hayırlı olsun.

Selçuk yada Hamit bizden başka 1 türk takımına transfer olursa cinnet geçiririm.

Ayrıca şampiyonluğa giderken beşiktaşla anlaşma falanda ayıp yahu.

Cevap: Egemen Korkmaz Beşiktaş'ta mı?

Bizim fazla ihtiyacımız yok.Serveti beğenmezken Egemeni almak saçma olurdu

evet ilk adami attilar bile...

Egemen gitti...

ilkay ve diger gurbetcide dortmundla anlastigi haberi geciyordu... Almanya sampiyonuna hayir diyeceklerini düsünmüyorum (haberin yalan oldugunuda düsünmüyorum)

Selcuk ve diger en iyi yerlileride fener ve besiktas kapacak biz AVAL AVAL bakacaz... + Ardayi gönderip ondan gelen minimum 10 milyona 6-7 tane dandik oyuncu alarak harcayacaz....

yatacak yerin yok POLAT... koltugua abandi birakmiyo

Lugano- Egemen daha iyi ikili olurlardı..Ceza sahasını çok iyi karıştırırlar..

Egemen gitti diyede çok üzülmeye gerek yok.Bunun içinde sallamayalım derim.Serdar Kesimal için uğraşıyormusuz..İlkay kendisi Türkiyeye gelmek istemiyor,

Egemen mi? :D

Ben Giray'ı daha çok beğeniyorum niyeyse..

Egemen kazma geliyor bana..

Umarım doğrudur ama lig bitmeden bu haberin çıkması kötü oldu trabzon için toraman-ersan-egemen bir türk stoper daha alınırsa stoperde sorn kalmayacak inş.

Umarım doğrudur ama lig bitmeden bu haberin çıkması kötü oldu trabzon için toraman-ersan-egemen bir türk stoper daha alınırsa stoperde sorn kalmayacak inş.

Ersan yatti sanirim kardes... 7 milyon istiyorlarmis gibisinden birseyler okumustum... tabi türk medyasinin transfer haberlerinin 95%'i yalan oldugundan birsey söyliyemiyecegim :D

Üst Alt