Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de


Egemen03.jpgAçıklanacak Özel Durum/Durumlar:Yapılan görüşme sonucu profesyonel futbolcu Egemen Korkmaz ile 3 yıllık sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Sözleşme kapsamında oyuncuya verilecek yıllık garanti ücret 1.750.000 Euro, maçbaşı ücret 15.000 Euro'dur.
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'deşike transferi geçen sene kendi kalesine atmasının mükafatını aldı :eek:
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'de447589_Fenerbahce_SK.jpg
Lassana konuşuluyor aylardır o olmazsa onun ayarı olur.

Daha ne olsun.
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'deFener'in kaçıncı transferi oldu bu ?? Yazık bizde hala yönetimi savunan, sabır diyen arkadaşlar var. Böyle devam ..
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'deEgemen bana göre çok iyi bir stoper değil. Sağlıklı bir Gökhan Zan Egemen'den daha iyidir. Ne diyelim hayırlı olsun, umrumda değil pek. Hamit asıl fener'e giderse o zaman göreceğiz bu forumu. :)
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'deİster fenere küfredin, ister aldığı oyunculara burun kıvırn. Ne olursa olsun transferi bizden 10 kat daha iyi yapıyorlar.Adamlar transfer açıklıyor, bizimkiler de siteden transfer açıklayacağız diyor. Hey Allahım ne günlere kaldık..
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'defenere gidenler sözleşmesine küme düşme maddesi koydurmuyorlarsa salağın önde gideni bunlardır....
 
Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'deo değil de egemen bjk'deki 4 milyon euro alacağına karşılık bonservisini aldı ya böyle ilginç bir durum yok!4 milyon diyoruz,8 trilyon! nasıl es geçti anlayamam
 
Üst Alt