Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Egemen Korkmaz Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Egemen Korkmaz Fenerbahçe'de

447589_Fenerbahce_SK.jpg

Lassana konuşuluyor aylardır o olmazsa onun ayarı olur.

Daha ne olsun.

:eek:

Bir Beşiktaş taraftarından Egemen yorumu; ''Kandil kandil tek duam 2 bileğin birden kırılsın da futbol hayatın bitsin inşallah!'' :D

demek bu sene de sampiyon biz olacagiz.

sikeciler bu sene paralari sike icin degil de oyuncular icin harciyorlar :asd:

Fenerbahçe adına iyi transfer, neticede kalite meselesi. Bizim kalitemizde bir oyuncu değildi. Hasan Ali gibi tek olumlu yanı yerli oluşu.

transferlerde önemli olan zaman değil kalite...

Sen kandır kendini.. O zaman faktörü yüzünden az daha geçen sene kupayı kaybediyorduk.

Herşeyin zamanında yapılanı makbuldur, zamanında kaliteli adam alabilmekte ayrı meziyet ve yetenektir.

Bizimkiler de o kabiliyet yok işte..

egemen kötü bir stoper değil. sürekli oynarsa her türlü fenerde başarılı olur. egemen-yobo çok iyi bir ikili olur ancak eğer egemeni yobo yerine aldılarsa buna çok sevinirim. egemen-bekir stoperleriyle her maç 2 gol yerler:) yalnız fenerin yerli kadrosu baya iyi oldu. şu anda ilk 11 de 4-5 yabancıyla bile iyi kadro kurabiliyorlar. bizimse en az 6 yabancı oynatmamız şart. bu açıdan bizimde hamit transferini mutlaka yapmamız lazım.

egemen kazmanın teki bizde yedek bile olamazdı.

ama

bizim başkan uefa dan gelen kararı bekliyor heralde.Yarın bir açıklama daha bekliyorum "bu yaz içinde necati harici bir transfer daha yapılabilir diye...

447589_Fenerbahce_SK.jpg

Lassana konuşuluyor aylardır o olmazsa onun ayarı olur.

Daha ne olsun.

Hangi Serdar o yerini defans profu Bekir'e kaptıran Serdar mı?

Ya uzaktan davulun sesi ne kadar hoş geliyor değil mi?

Hasan Ali-Serdar-Egemen-Gökhan G.

Ziegler-Bekir-Yoba-Gökhan G.

bana bu iki kadro arasında üsteki kadronun daha iyi olduğunu birisi izah etsin...

Ayrıca Lass yok şuan Baroni, Ona bakarsan bizimde Berbatov konuşuluyor o olmazsa onun ayarı bir golcu olur der geçeriz...

Geçen yıldan tek farkı sağ açık FB'nin net...

Geçen Yılın en iyi defansı açık ara bizim bu yılda o defans hattını koruyoruz.. Kim ne istiyor anlamıyorum ki?

Egemen'i aldın; Kimi keseceksin Semih'i mi?

Ben anlamıyorum. Herşey açıklandı bitti. Ama Galatasaray külüp başkanı halen birşey yapamıyor. Bu nasıl birşeydir. Şike davasıda kalmadı bakalım ne bahanesi kaldı.

Adamlar hiçbir şeye bakmadan transfer yapıyorlar(iyi yada kötü).bizimkiler yok bahane üretsin yok tarih versinler hala

geçen süper final maçındaki bir o bir de bu kaleye attığı goller mesaj mıydı yoksa :D

o zaman sırf transfer olsun diye biz alsaydık egemeni ne derdiniz.bize gelse yedek durucak adam için onca laf ediyosunuz.yönetimi de koruyo değilim hatta kızgınım gerekli olan bölgelere hala transfer yapılmadığı için ama egemen için yönetimi suçlamak da çok saçma.

fener ciddi ciddi geliyor lan beylik laflara gerek yok favori olmaya başlıyorlar acilen toparlanmaları lazım bizimkilerin yönetimin assaidi falan da olmaz gelsin ama ne bileyim dah garanti işler olmalı

Neden beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Bekir oynayacağına Egemen oynar. 1 gömlek üstündür Bekir'den. Yanına da sağlam oyun kurabilen yabancı bi stoper alırlarsa iyi bi ikili olurlar.

Üst Alt