Eğer Terim Gelirse Kendimi Yakarım! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eğer Terim Gelirse Kendimi Yakarım!

burası galatasaray ego tatmin etme yeri değil her insan hata yapar tıpkı dursun haininin galatasarayın altına defalarca dinamit koyması gibi. galatasaray armasının başarısını kendi kişisel egosundan geride tutan pilavcılar herzaman bu kulübe yük olmuşlardır. zamanında herkes fatih terime kırıldı o da şuan pişmandır o heriflere güvendiği için ailelerde küslük herzaman olur ama uzun sürmez.

terim in bu yonde bir aciklama yapmasi gerekirdi , pismanligi varsa camiayla barisma adina.

su an konumuz dursun degil , onun neler yaptigini goruyor biliyoruz ... terim ismiyle bu forumda yazilanlar neler bir bakmani oneririm

Ulan sen kimsin hı? Terim sevilir sevilmez; bu camiaya hem futbolcu hem de teknik direktör olarak büyük mesai vermiş, tarihe adını kazımış, Galatasaray efsanesi olmayı da hak etmiş ve öyle olan biri, sen kimsin ulan köpoğlu?

terim in bu yonde bir aciklama yapmasi gerekirdi , pismanligi varsa camiayla barisma adina.

su an konumuz dursun degil , onun neler yaptigini goruyor biliyoruz ... terim ismiyle bu forumda yazilanlar neler bir bakmani oneririm
ne yani 4 yıl öncenin nefretini mi gütmemizi bekliyorsun bizden etrafta okadar nefredilecek adam varken aysal ve terim arasında bişeyler yaşandı ego savaşı yaşandı ve terim siyasi kanadın baskısıyla böyle bi hataya imza attı. ayrıca terimden bukadar korkmayın terim gelirse şampiyonlukta size iyi rakip çıkmış olacak 2 senenin ardından, fena mı lige renk gelir

ne yani 4 yıl öncenin nefretini mi gütmemizi bekliyorsun bizden etrafta okadar nefredilecek adam varken aysal ve terim arasında bişeyler yaşandı ego savaşı yaşandı ve terim siyasi kanadın baskısıyla böyle bi hataya imza attı. ayrıca terimden bukadar korkmayın terim gelirse şampiyonlukta size iyi rakip çıkmış olacak 2 senenin ardından, fena mı lige renk gelir

tudor un gidip ,ama klubun de terim disinda da plani olmasi gerektigine inananlardanim

terim bizde başarılı mıdır?
evet..

kulüp efsanesi midir?
evet..

ama normal şartların yaşandığı bir ülke olsak şu an hem saha içi hem saha dışında bulaştığı darp suçları ve mafyacılık oynaması sebebiyle bir süre içerde yatıyor olması gerekirdi..

karşı olanların neden karşı olduğunu da anlamak lazım.. yoksa herkes biliyor Terim'in futbol olarak ne ifade ettiğini..

aylarca burda tudoru savundun daha doğrusu her zaman galatasaraya kim zarar verdiyse taraftar kime tepkiliyse onu savundun herzaman sinan. gelip şimdi tudor gitsin dedim falan diyip komik olma.

tudor u forumun 90% i istedi , hatta etik metik bakmayin , bu beden egitimi hocasini hemen kovun deniyordu , cok degil 8-9 ay evvel .. simdi sanki tudor benim adamim mi oldu sadece ?

8 de 7 yaparken yoktu boyle basliklar ? simdi benim adamim mi oldu

tonla yerli gonderildiginde , oyuncuya dayali sisteme elveda dedigi savunuluyordu , simdi mi benim adamim oldu ?

bastan beri karsi olanlara zerre lafim yok , ornek mi , can buyuk denen forumda en cok benle ugrasan adam

ama subat 2017 de tudorcu olanlarin ,gelsin diye hatim indirenlerin bugun kovun diyenlerin bayraktarligini yapmasi da komedi ..

Şerefsiz namussuz, anası babası belli olmayan orman çocuğu. Kimsin olum sen? FT nin verdiği katkının kaçta kaçını verdin?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben bir kere bile Gs genel kurulunun ,hatta herhangi bir klubun genel kurulunun seyirci istegiyle bir sey yaptigina pek tanik olmadim acikcasi

Az önce Tudor'u getiren taraftardı diyen sen değil misin

Onun için mi genel kurulda paçaları tutuşmuş şekilde taraftar çok tehlikeli buna önlem almamız lazım konuşmaları yapılıyor

Siz genel kurul con conları da neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz

Biz yoksak siz KOCAMAN BİR HİÇSİNİZ

Az önce Tudor'u getiren taraftardı diyen sen değil misin

Onun için mi genel kurulda paçaları tutuşmuş şekilde taraftar çok tehlikeli buna önlem almamız lazım konuşmaları yapılıyor

Siz genel kurul con conları da neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz

Biz yoksak siz KOCAMAN BİR HİÇSİNİZ

boyle saldiri uslubu ile hic bir sey elde edemezsin . gereksiz bir huy bu , usuluyle konusuyoruz guzel guzel

tudor u taraftar getirdi demedim , taraftarin hemen hepsi tudor u istedi dedim ... eger sen tudor u taraftar getirdi diyorsan , daha guzel , o zaman bu yanlis karari yonetim degil taraftar vermis oluyor

tudor u forumun 90% i istedi , hatta etik metik bakmayin , bu beden egitimi hocasini hemen kovun deniyordu , cok degil 8-9 ay evvel .. simdi sanki tudor benim adamim mi oldu sadece ?

8 de 7 yaparken yoktu boyle basliklar ? simdi benim adamim mi oldu

tonla yerli gonderildiginde , oyuncuya dayali sisteme elveda dedigi savunuluyordu , simdi mi benim adamim oldu ?

bastan beri karsi olanlara zerre lafim yok , ornek mi , can buyuk denen forumda en cok benle ugrasan adam

ama subat 2017 de tudorcu olanlarin ,gelsin diye hatim indirenlerin bugun kovun diyenlerin bayraktarligini yapmasi da komedi ..
hocanın gelmesi için hatim indirenlerden biri değildim ilk geldiğinde bile bakıp görelim kafasındaydım daha geçen sezonki beşiktaş maçında bu adamın kötü bi t.direktör olduğu kanaatine vardım 8 de 7 yaparken de büyük maçlarda görmek lazım dedim. taraftarın tudoru istemesine gelince bunda anormal bi durum yok o şartlarda alternatif yoktu ve bi şekilde geldi takımın başına, anormal olan aylar sonra kötü bi t.direktör olduğu ortaya çıktıktan sonra senin gibilerin adamın galatasaraya zarar verdiğini görmesine rağmen tudorcu olmaya devam etmesi. ayrıca sendeki bu kan davası psikolojisine de hayran kaldım. şubatta adamı istediler diye bir çmür boyu adamı çekmeye devam mı etsinler yani, terim zamanında bi hata yapıp ayrıldı diye adamı tarihimizden silip yok mu sayalım yani.

Üst Alt