Ehliyetsiz Biriyle Kaza Yaptım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyetsiz Biriyle Kaza Yaptım

Gerçi adamı suçlu saysalar neyini alacan ki zaten. Arabasından belli ekonomik durumu.Başına bela olur tehdit bile ederler öyle tipler türkiye de eminim.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Hahaha. Babası etti zaten. Çocukta üzerime yürüdü. Babası sen burada okuyorsun dimi şehir dışındansın birde dedi. Dedim evet nabacan? İyi madem dedi tehdit eder gibi.

Öncelikle geçmiş olsun renktaş.Kazada karşıdaki sürücü ehliyetsiz olduğu için kusur onda bulunur.Kasko senin hasarı karşılar.Kaput, tampon, ön ızgara falan değişmesi lazım.Hangi semtte yaptın kazayı.Pislik tipler demişsin çünkü,tekin bi yer değil belliki.

Geçmiş olsun. Adamın trafiğe çıkması suç bir kere bu kazada kusur vs. aranmaz ki. Yanlış mı biliyorum ehliyetsiz plakasız neyi iddia edecek ? Suç tamamen karşı tarafta.

Öncelikle geçmiş olsun renktaş.Kazada karşıdaki sürücü ehliyetsiz olduğu için kusur onda bulunur.Kasko senin hasarı karşılar.Kaput, tampon, ön ızgara falan değişmesi lazım.Hangi semtte yaptın kazayı.Pislik tipler demişsin çünkü,tekin bi yer değil belliki.
Bursa Görükle'de. %90'ının öğrenci olduğu bir yerleşim yeri. Ama maalesef geri kalan çoğu tip bu tarz kekolar.
Dediğiniz gibi bana maddi birşey gelmez değil mi?

Bursa Görükle'de. %90'ının öğrenci olduğu bir yerleşim yeri. Ama maalesef geri kalan çoğu tip bu tarz kekolar.
Dediğiniz gibi bana maddi birşey gelmez değil mi?

35 plaka olduğu için izmir sandım.Evet oralarda keko oranı fazladır. Aracının kaskosu tüm hasarını karşılar.Resimlerden gördüğüm kadarıyla motor aksanında bir sıkıntı yok.3 4 parça değişmesi lazım.Kaput, tampon, ön ızgara.

35 plaka olduğu için izmir sandım.Evet oralarda keko oranı fazladır. Aracının kaskosu tüm hasarını karşılar.Resimlerden gördüğüm kadarıyla motor aksanında bir sıkıntı yok.3 4 parça değişmesi lazım.Kaput, tampon, ön ızgara.
Keşke İzmir'de olsaydı :D Burada yalnızım birde tak diyede izmirden birinin çıkıp gelmesi 4 saati buluyor. Sıkıntı.

Keşke İzmir'de olsaydı :D Burada yalnızım birde tak diyede izmirden birinin çıkıp gelmesi 4 saati buluyor. Sıkıntı.

Sıkıntı yapma renktaş.En önemlisi bu.Herkesin başına geliyor bu tarz şeyler.Trafik gerzek kaynıyor.Bende 2009 da yapmıştım bir kaza mesela.Ozamanlar gençlik var tabi makaslar filan başımıza iş alıyorduk.:D.Başlarda moralin bozuk olabiliyor.Şimdi sen araba bile kullanmak istemiyorsundur tahminim.Zamanla atlatıyorsun.

Sıkıntı yapma renktaş.En önemlisi bu.Herkesin başına geliyor bu tarz şeyler.Trafik gerzek kaynıyor.Bende 2009 da yapmıştım bir kaza mesela.Ozamanlar gençlik var tabi makaslar filan başımıza iş alıyorduk.:D.Başlarda moralin bozuk olabiliyor.Şimdi sen araba bile kullanmak istemiyorsundur tahminim.Zamanla atlatıyorsun.

Valla evin altında duruyor öyle. Yarın servise goturucem ama hiç binesim yok dediğiniz gibi :D
Maddi hasar olarak bana birşey çıkar mı bu olaydan peki bi fikriniz var mı?

Maalesef. Polisler tutanak tuttu. Dedikleri şey sağ tarafın geçiş hakkı var burada. Kusur oranını vs söylemediler. Yarın öğrenirsin dedi biraz imalı şekilde suç sende değil gibisinden. Sağ tarafta da kalan yani ana caddeden çıkan ben oluyorum burada.
Levha olmayan yerlerde geçme önceliği sağdan gelenindir, bunu ihlal eden yüzde yüz suçludur.

Geçmiş olsun!

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Valla evin altında duruyor öyle. Yarın servise goturucem ama hiç binesim yok dediğiniz gibi :D
Maddi hasar olarak bana birşey çıkar mı bu olaydan peki bi fikriniz var mı?

İşte dediğim gibi senin arabanın kaskosu arabandaki tüm hasarları karşılar.Örnek veriyorum kazada sen suçlu görüldün diyelim.Karşı tarafta çıkacak hasarıda senin trafik sigortan karşılar.Çektiğin fotoları filan kasko şirketiyle irtibata geç fotolarını falan göster.Onlar zaten bilirkişi gönderir aracına bakmak için tutanak tutar.Sonra tüm masrafları karşılarlar.Sadece motorda eğer bir şey varsa kasko onu karşılamaz diye biliyorum.Eğer motorda yoksa bişey sıkıntı yok.

İşte dediğim gibi senin arabanın kaskosu arabandaki tüm hasarları karşılar.Örnek veriyorum kazada sen suçlu görüldün diyelim.Karşı tarafta çıkacak hasarıda senin trafik sigortan karşılar.Çektiğin fotoları filan kasko şirketiyle irtibata geç fotolarını falan göster.Onlar zaten bilirkişi gönderir aracına bakmak için tutanak tutar.Sonra tüm masrafları karşılarlar.Sadece motorda eğer bir şey varsa kasko onu karşılamaz diye biliyorum.Eğer motorda yoksa bişey sıkıntı yok.

Sağolasın. Arabanın yürüründe bir sıkıntı yok gibi duruyor şu anlık. Yarın netlesir bakalım. Teşekkürler.

Sonuclari bildir merak ederim boyle konulari hep. Bu arada gecmis olsun sigortan her turlu karsilayacaktir onemli olan bu tur hiyarlara verilecek cezalar ha ceza versen ne olacak afam ehliyetsiz geziyor. Agir bir ceza olmali surunmeliler. Hata olur dikkatsizlik olur kaza olur boyle seyler ama insanlarin yavuz hirsiz tiplerine girmeleri ardindan tehtitlere kalkmalari kafada salterleri attiriyor. Boyle heriflere 50 bin lira ceza odeyemezse 3 sene kamu cezasi kilitleyeceksin bak bakalim adam oluyor mu olmuyor mu.
Bizde hep hadi hapis olmadi 5 sene ertelenmis ceza oldugu surece heryer texas olur

Üst Alt